Chromatica Platinum XL – usuwanie owłosienia jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Depilacja laserowa

Chromatica Platinum XL to innowacyjny laser diodowy, o długości fali 810 nm. Obecnie najskuteczniejsze i najlepsze urządzenie na rynku do zabiegów depilacji laserowej, dzięki zastosowanej technologii światłowodu do transmisji impulsu świetlnego.

Laser umiejscowiony jest w komputerze głównym zamiast w uchwycie. Zatem, energia lasera jest transferowana poprzez światłowód (włókno) do obszaru zabiegu, co znacząco zwiększa jego skuteczność.
Ta innowacyjna konstrukcja gwarantuje idealną strukturę wiązki lasera, która daje doskonałe rezultaty w zabiegach fotoepilacji.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DEPILACJĘ CHROMATICA PLATINUM XL?
Laser diodowy 810 nm to złoty standard usuwania owłosienia. Światło o długości fali 810 nm jest absorbowane w dużym zakresie przez melaninę, ale penetracja tej fali obejmuje również głębiej położone obszary ze splotem naczynek włosowatych w brodawce włosa, co jest istotne dla trwałości osiąganego efektu.

SUKCES SKUTECZNEJ DEPILACJI – TRWALE USZKODZIĆ BRODAWKĘ WŁOSA
Światło lasera oddziałuje tylko na włosy w fazie anagenu, więc konieczne jest powtarzanie zabiegu. Średnio, przerwa pomiędzy zabiegami powinna wynosić 4-6 tygodni. Właściwy efekt uzyskuje się po 4-8 zabiegach.
Większość klientów obserwuje satysfakcjonujące efekty już po pierwszym zabiegu, jednak dotyczy to wyłącznie włosów w fazie anagenu.

EFEKTYWNOŚĆ I KOMFORT
Jednoczasowe chłodzenie dotykowe TEC wykorzystujące kryształ szafiru umożliwia niezawodny i stały efekt chłodzenia powierzchni skóry z jednoczesnym maksymalnym komfortem i bezpieczeństwem dla Pacjenta.
Wysokowydajny system chłodzenia utrzymuje stałą temperaturę od 0°C do 5°C bez względu na czas prowadzenia zabiegu. Pozwala to na przeprowadzanie niezwykle komfortowych zabiegów za każdym razem.

Porównanie metod depilacji laserowej

Efekty zabiegu