Konsultacja przed zabiegiem

30 zł

Jeżeli zdecydują się Państwo na zaproponowany podczas konsultacji zabieg do 2 tygodni, cena za konsultację zostanie odliczona od ceny zabiegu.

PQ Age zabieg intensywnie liftingujący

PQ Age to całoroczny zabieg liftingujący o innowacyjnym działaniu rewitalizującym i właściwościach silnie napinających. Dzięki inteligentnemu połączeniu składników niezwykle aktywnych uzyskujemy głęboką regenerację w głębszych warstwach skóry – jednocześnie zachowując komfort i bezinwazyjność terapii.

Twarz

260 zł

* każda kolejna partia (szyja, dekolt) to + 50 zł do zabiegu.

Thalgo Source Marine intensywne nawilżenie z relaksem

230 zł

Dzięki unikatowym połączeniu skóra twarzy, szyi i dekoltu zyskuje naturalny blask, świeżość oraz głębokie nawodnienie. Świetnie sprawdzi się w formie bankietowej, ale także w czasie wysuszających czy odmładzających terapii jako wsparcie odnowy i regeneracji skóry.

 

* dodatek maski algowej + 30 zł

Biorepeel rozjaśnienie przebarwień i silna biostymulacja

Biorepeel jest dwufazowym medycznym peelingiem składającym się z kombinacji kwasów, aminokwasów oraz witamin. Zabieg dedykowany jest w przypadku skór starzejący się, z fotouszkodzeniami a także narażonych na działanie zanieczyszczeń środowiskowych. Peeling ten nie wyłącza z codziennych aktywności, nie powoduje widocznego złuszczania skóry. Może być stosowany przez cały rok i bez ograniczeń wiekowych.

Zabieg z maską

210 zł

Zabieg z mezoterapią mikroigłową

310 zł

* dodatek żelu EstGen + 50 zł

Architect Peel na rozszerzone pory

210 zł

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych, uzyskiwanych z torfu. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

EstGen zabieg przeciwtrądzikowy, silnie regenerujący

Preparaty estGen wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulację stanu zapalnego różnych struktur skóry. Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także reguluje odpowiedzi immunologiczne

Wersja podstawowa

twarz + sonoforeza

210 zł

Wersja Deluxe

twarz + mezoterapia mikroigłowa

310 zł

leczenie i spłycanie blizn

* dodatek peelingu medycznego + 50 zł

R-Peel kuracja odmładzająco-złuszczająca

R-Peel kompletny system złuszczająco-odmładzający z retinolem 4% i kompleksem antyoksydantów. Peeling wpływa na głębszą przebudowę skóry, zwiększa produkcję włókien kolagenowych i elastynowych, jednocześnie odbudowując zniszczone. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, rozświetlona, a drobne zmarszczki wygładzone, pory zwężone. Oczyszcza skórę z zaskórnikami. Zabieg wykonywany jest w okresie jesienno-zimowym.

Twarz + szyja + dekolt

220 zł

Karboksyterapia Julie poprawa jakości skóry

Zabieg polega na kontrolowanym podawaniu medycznego dwutlenku węgla, tzw. cudownego gazu, do tkanek, aby zwiększyć przepływ krwi, tlenu oraz składników odżywczych, poprawia mikrokrążenie. Idealnie sprawdzi się jako zabieg intensywnie przeciwzmarszczkowy na twarz, pomaga w zwalczaniu cieni czy obrzęków pod oczami, pobudza do produkcji kolagen i elastynę skóry. Zalecana seria to 5 zabiegów co 7-14 dni

Twarz

160 zł

* każda kolejna partia – szyja, dekolt to + 50 zł do zabiegu

Termolifting silny drenaż z poprawą owalu

Jest to zabieg podgrzewający głębokie warstwy skóry dzięki falom radiowym do temperatury wpływającej na obkurczanie się włókien kolagenowych, aktywujący proces odbudowy i regeneracji skóry. Dzięki temu uzyskujemy efekt napięcia i zagęszczenia skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Dodatkowo drenaż limfatyczny poprawi mikrokrążenie w skórze oraz owal twarzy. Zalecana seria to 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Twarz

170 zł

Peeling chemiczny odświeżenie skóry

Peelingi chemiczne mają za zadanie rozświetlić skórę, pobudzić ją do produkcji kolagenu i elastyny, zwęzić pory oraz wyciszyć cerę trądzikową czy wrażliwą, naczynkową. Pomagają w walce z trądzikiem, zaskórnikami, pierwszymi zmarszczkami, zaczerwienieniem skóry. Posiadamy szeroką gamę peelingów z renomowanej francuskiej firmy Purles oraz polskiej Peel Mission. W zależności od problemu skóry, dobierana jest indywidualna terapia do potrzeb pacjenta oraz dermokosmetyki w celu podtrzymania efektów zabiegu.

Twarz

180 zł

Mieszanka kwasów + serum + maska. Szeroki wybór spersonalizowanego peelingu: pirogronowy, glikolowy, salicylowy, laktobionowy, szikimowy, ferulowy, arginina, mlekowy, azelainowy, fitowy, migdałowy

Mikrodermabrazja medyczna

Mechaniczne ścieranie naskórka powodujące jego wygładzenie oraz jednoczesną stymulację odnowy komórkowej skóry. Ampułka jest indywidualnie dobierana do potrzeb skóry pacjenta.

Twarz z maską

130 zł

Twarz + mezoterapia bezigłowa + maska algowa

160 zł

Oczyszczanie manualne skóry na zimno

Twarz  + maska łagodząca

160 zł

Twarz + mikrodermabrazja/peeling kawitacyjny/peeling owocowy + maska algowa

210 zł

Peeling kawitacyjny medyczny

Twarz  + maska

130 zł

Twarz + sonoforeza + ampułka + maska algowa

160 zł

Konsultacja przed zabiegiem

30 zł

Jeżeli zdecydują się Państwo na zaproponowany podczas konsultacji zabieg do 2 tygodni, cena za konsultację zostanie odliczona od ceny zabiegu.

Mezoterapia mikroigłowa na ujędrnienie i elastyczność skóry

To przełom w kosmetologii estetycznej. Mikrodermapen zbliżony jest do mezoterapii igłowej, tworzy na skórze setki kanalików, co pozwala na większe przenikanie substancji aktywnych. Ma silne działanie przeciwzmarszczkowe, mocno napina skórę, wzmaga produkcję kolagenu i elastyny w skórze, spłyca blizny potrądzikowe. Preparat medyczny jest dobierany indywidualnie do problemu skóry pacjenta. Zalecana seria to 4-6 zabiegi co 3-4 tygodnie.

Wersja podstawowa

Twarz + peeling medyczny/żel EstGen

310 zł

Wersja Deluxe

Twarz + peeling medyczny + żel EstGen complex + maska w płachcie

360 zł

Mezoterapia igłowa silna regeneracja i nawilżenie

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Dostarczane skórze w ten sposób substancje aktywne pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. Zabieg poprzedzony jest aplikacją maści znieczulającej z lidokainą w celu zwiększenia Państwa komfortu. W zależności od efektu, jaki klient chce uzyskać dobieramy odpowiedni preparat. Ze względu na bardzo duża ilość preparatów dostępnych na rynku oraz szeroki zakres wskazań, jesteśmy w stanie ułożyć indywidualny plan mezoterapii w zależności od potrzeb pacjenta.

Twarz

310 zł

* każda kolejna partia- szyja, dekolt + 50 zł

Xela Rederm

Redermalizacja to innowacyjna, nowa metoda na rynku w walce z upływającym czasem. Silna odnowa skóry na poziomie komórkowym sprawia, że skóra od razu staje się pełna blasku i zyskuje promienność. Preparat Xela Rederm wpływa bezpośrednio na metaboliczne procesy w skórze przez co ochrania komórki przed uszkodzeniami oraz wydłuża ich żywotność zapewniając młody wygląd.

Xela Rederm 1,1 % 1ml / 2ml

500 zł / 730 zł

Xela Rederm 1,8 % 1ml / 2 ml

630 zł / 760 zł

Xela Rederm 2,2 % 1ml / 2ml

670 zł / 800 zł

Neauvia Hydro Deluxe

To pierwszy na rynku Polskim zabieg o właściwościach biorewitalizacyjnych skóry twarzy i ciała. Zabieg Neuvia Hydro Deluxe to zabieg – regenerator tkankowy czyli tzw. luksusowa długookresowa terapia nawilżająca. Zabieg dedykowany jest dla osób, które chciałyby w bardzo szybkim czasie uzyskać efekt skory naprężonej, elastycznej, świetlistej.

Twarz 1ml

410 zł

Twarz + szyja + dekolt 2,5 ml

560 zł

Aquashine BTX

To produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej. Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie zmarszczek. Zawarty w Aquashine BTX nieusieciowany kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

Twarz 2ml

610 zł

Sunekos® 200 oraz 1200

Przywraca młodzieńcze, naturalne cechy poprzez poprawę utraty objętości twarzy, redukcję zmarszczek i nawilżenie skóry. Chroniona patentem formuła zawiera kwas hialuronowy i kombinację aminokwasów, prekursorów kolagenu i elastyny. Ta kombinacja pomaga stymulować regenerację macierzy pozakomórkowej, prowadząc do biogenezy skóry. Świetnie sprawdza się w delikatnej okolicy oka.

Sunekos 200

610 zł

Sunekos 200 efekt bezpiecznego wypełnienia oczu

430 zł

Sunekos 1200

810 zł

Lumi Eyes efekt rozświetlenia i rozjaśnienia cieni pod oczami

480 zł

Bezpieczny i szybki daje widoczne zmiany w okolicy oczu. Podanie iniekcyjne zapewnia głębokie nawodnienie oraz znacząco wpływa na poprawę jakości skóry.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy w ludzkiej skórze występuje w postaci biopolimeru i wraz z kolagenem stanowi jej główny składnik. Odpowiada za właściwy poziom nawilżenia skóry. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego może związać aż 250 cząsteczek wody. Gdy poziom kwasu hialuronowego w skórze spada, dochodzi do degeneracji włókien kolagenowych. W efekcie skóra wysusza się, wiotczeje i pojawiają się zmarszczki. Preparaty Revolax® do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę lub zwiększa objętość danej przestrzeni.

Modelowanie, powiększanie ust 1ml

800 zł

Bruzdy wargowo-nosowe 1ml

800 zł

Zmarszczki marionetki 1ml

800 zł

Lipoliza iniekcyjna skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej

Jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podawaniu w obręb tkanki tłuszczowej leczonych okolic, preparatu fosfatydylocholiny, będącej naturalnym składnikiem pozyskiwanym z ziaren soi. Zawarty w niej deoksycholan sodu powoduje rozbicie błon komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób tłuszcz, zostaje następnie zmetabolizowany w wątrobie, powodując zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w obrębie miejsca zabiegu. Po zabiegu zalecany jest drenaż limfatyczny.

Podwójny podbródek, chomiki

300 zł

Cellulit

300 zł

Brzuch, uda przód, uda tył

400 - 700 zł

400 zł – 1 ampułka 10 ml, 600 zł – 2 ampułki, 700 zł – 3 ampułki

Plasma  bezinwazyjny lifting oczu

Plasma stanowi inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek. Wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem skóry, pobudzeniem do produkcji kolagenu i zagęszczenia skóry.

Oczy

800 zł

Górna lub dolna powieka

500 zł

Bruzdy wargowo-nosowe

400 zł

Zmarszczki przy uszach

300 zł

Zmarszczki palacza

300 zł

Redukcja trądziku

300 zł

Usuwanie włókniaków

od 100 zł

* do 3 zmian 100 zł, od 4 do 10 zmian 200 zł, więcej indywidualna wycena

Kępki żółte

od 200 zł

Blizny

od 100 zł

* znieczulenie twarz/ szyja/ dekolt do zabiegu

+20 zł/ +10 zł/ + 10 zł

Konsultacja przed zabiegiem

30 zł

Jeżeli zdecydują się Państwo na zaproponowany podczas konsultacji zabieg do 2 tygodni, cena za konsultację zostanie odliczona od ceny zabiegu.

Endermologia ciała modelowanie sylwetki

To technologia, która jeszcze skuteczniej niż dotychczasowe rozwiązania pomaga walczyć z cellulitem, tłuszczem i brakiem jędrności skóry dzięki przebudowie łańcuchów trójglicerydowych oraz stymulacji syntezy kolagenu. Endermologia dodatkowo poprawia ukrwienie na obszarze zabiegowym, ułatwia odprowadzanie toksyn, usuwa zastoje limfatyczne oraz redukuje wiotkość skóry.

Jedna partia ciała 20 min

80 zł

Brzuch, uda tył, uda przód, pośladki, ramiona

Dwie partie ciała 40 min

130 zł

Brzuch z bokami, uda przód i tył, uda tył z pośladkami

Pakiet  5 zabiegów 40 min

550 zł zamiast 650 zł

Karboksyterapia Julié  skuteczna walka z cellulitem

Zabieg polega na kontrolowanym podawaniu medycznego dwutlenku węgla, tzw. cudownego gazu, do tkanek, aby zwiększyć przepływ krwi, tlenu oraz składników odżywczych, poprawia mikrokrążenie. Idealnie sprawdzi się przy redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej, łysienia oraz poprawy łuszczycy.

Mała partia

Podwójny podbródek, wiotka skóra na dłoniach, wisząca skóra wokół kolan, ramiona, bryczesy

100 zł

Duża partia ciała

Brzuch z bokami, uda przód z tyłem, uda tył z pośladkami

140 zł

Pakiet 5 zabiegów duża partia ciała

550 zł zamiast 700 zł

Pakiet 5 zabiegów endermologii 40 min oraz karboksyterapii na dużą partię ciała

850 zł zamiast 1100 zł

Rozstępy, łuszczyca, blizny

od 100 zł

Mezoterapia mikroigłowa napięcie wiotkiej skóry

To przełom w kosmetologii estetycznej. Mikrodermapen zbliżony jest do mezoterapii igłowej, tworzy na skórze setki kanalików, co pozwala na większe przenikanie substancji aktywnych. Ma silne działanie przeciwzmarszczkowe, mocno napina skórę, wzmaga produkcję kolagenu i elastyny w skórze, spłyca blizny. Preparat medyczny jest dobierany indywidualnie do problemu skóry pacjenta.

Ujędrnienie wiotkiej skóry brzucha

350 zł

Ujędrnienie biustu

350 zł

Napięcie wiotkiej skóry dłoni

250 zł

Niwelowanie blizn, rostępów

od 100 zł

Mezoterapia igłowa pogromca cellulitu

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Dostarczane skórze w ten sposób substancje aktywne pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. W zależności od efektu, jaki klient chce uzyskać dobieramy odpowiedni preparat.

Zalecana seria to 4 – 6 zabiegów co 2 tygodnie

Uda przód , uda tył, pośladki

300 zł

cena za 10 ml preparatu, dodatkowe 10 ml +150 zł

Pakiet 4 zabiegów na cellulit

1050 zł zamiast 1200 zł

uda przód, uda tył, pośladki

Mezoterapia igłowa napięcie wiotkiej skóry

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Dostarczane skórze w ten sposób substancje aktywne pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. W zależności od efektu, jaki klient chce uzyskać dobieramy odpowiedni preparat.

Zalecana seria to 4 – 6 zabiegów co 2 tygodnie

Pakiet 4 zabiegów na wiotką skórę

1050 zł zamiast 1200 zł

Wiotka i luźna skóra brzucha

300 zł

Wiotka skóra ramion, kolan

300 zł

Dłonie

250 zł

Oczyszczanie pleców

Oczyszczanie pleców dzięki indywidualnie dobranemu zabiegowi pozwoli na rozjaśnienie przebarwień po stanach zapalnych, wyciszeniu istniejących stanów zapalnych na skórze. W przypadku blizn najlepiej sprawdza się połączenie z mezoterapią mikroigłową.

Peeling chemiczny z maską

250 zł

Biorepeel BODY Likwidacja trądziku i przebarwień

 

300 zł

* dodatek mikrodermabrazji z maską + 50 zł

Mezoterapia mikroigłowa z Biorepeel BODY

400 zł

* dodatek EstGen żel complex na blizny + 50 zł

Termolifting okolicy oczu silne ujędrnienie

110 zł

Wysoka temperatura powoduje skurczenie się i wzmocnienie włókien kolagenu i elastyny, co od razu daje efekt napięcia i zagęszczenia skóry oraz wygładzenia zmarszczek.

Karboksyterapia na worki i cienie pod oczami

110 zł

Karboksyterapia najlepiej sprawdza się przy skórze pozbawionej blasku, zmęczonej, pozbawionej jędrności. Idealnie drenuje okolice oka, zmniejszając worki oraz cienie.

Mezoterapia igłowa

Sekret jej skuteczności tkwi w indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych dostosowanych do potrzeb pacjenta. Podczas mezoterapii igłowej substancje czynne wnikają głębiej i działają od wnętrza skóry, pobudzając naskórek do szybkiej przebudowy i zwiększając produkcję kolagenu i elastyny.

Nawilżenie i regeneracja skóry wokół oczu

RRS HA Eyes

 

 

210 zł

Skuteczna walka z obrzękiem  Dermaheal Eyebag Solution

250 zł

Plasma lifting, podniesienie powiek

Dzięki najlepszej technologii plasmy skóra wokół oczu jest odmłodzona, napięta i lekko uniesiona.

Całe powieki

800 zł

Górne lub dolne powieki

500 zł

* znieczulenie do zabiegu

+ 20 zł

Karboksyterapia odżywienie i zahamowanie wypadania włosów

Kontrolowana dawka tego „cudownego gazu” pozwala na chwilowe zwiększenie przepływu krwi, tlenu a przede wszystkim substancji odżywczych. Następuje lepsze odżywienie skóry głowy, dotlenienie oraz rozpoczęcie procesu tworzenia nowych naczyń włosowatych.

Włosy

150 zł

Pakiet 5 zabiegów na włosy

550 zł zamiast 750 zł

Mezoterapia igłowa Dermaheal HL, RRS Hair

250 zł

Koktajle  zawierają peptydy, aminokwasy oraz witaminy, stanowiące klucz do leczenia wypadających włosów. Silnie rewitalizuje cebulki włosów, zwiększa gęstość i grubość włosów. Zmniejsza problem z przetłuszczającymi się włosami i wspomaga leczenie łojotokowego zapalenia skóry.

Pakiet 3 zabiegów na włosy

650 zł zamiast 750 zł

Dr CYJ peptydowa terapia

650 zł

Peptydowa terapia przeznaczona jest dla każdego  z problemem wypadających włosów. Wykorzystuje moc peptydów wraz z kwasem hialuronowym, aby odżywić cebulki włosowe, stymulować szybszy odrost włosów i poprawić mikrokrążenie. Długotrwałe działanie pozwala na stymulacje skóry głowy nawet do 2 tygodni po zabiegu mezoterapii igłowe

Pakiet 2 zabiegów dr CYJ

1200 zł zamiast 1300 zł

Depilacja laserowa

Laser diodowy 810 nm to złoty standard usuwania owłosienia. Światło o długości fali 810 nm jest absorbowane w dużym zakresie przez melaninę, ale penetracja tej fali obejmuje również głębiej położone obszary ze splotem naczynek włosowatych w brodawce włosa, co jest istotne dla trwałości osiąganego efektu.

Mała partia ciała

Wąsik, broda, baki, policzki, linia biała, brodawki sutkowe, pachy

110 zł

Pakiet 2 małych partii na jednym zabiegu

160 zł zamiast 200 zł

Mała partia ciała

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

440 zł zamiast 550 zł

Bikini linia

150 zł

Bikini linia

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

600 zł zamiast 750 zł

Bikini głębokie

250 zł

Bikini głębokie

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1000 zł zamiast 1250 zł

Bikini brazylijskie

300 zł

Bikini brazylijskie

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1200 zł zamiast 1500 zł

Ramiona

150 zł

Ramiona

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

600 zł zamiast 750 zł

Przedramiona

150 zł

Przedramiona

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

600 zł zamiast 750 zł

Ręka

250 zł

Ręka

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1000 zł zamiast 1250 zł

Pośladki

180 zł

Pośladki

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

720 zł zamiast 900 zł

Brzuch

200 zł

Brzuch

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

800 zł zamiast 1000 zł

Łydki

200 zł

Łydki

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

800 zł zamiast 1000 zł

Uda

250 zł

Uda

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1000 zł zamiast 1250 zł

Uda przód/ tył/ wewnętrzna strona

150 zł

Nogi

400 zł

Nogi

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1600 zł zamiast 2000 zł

Plecy góra lub dół

200 zł

Plecy góra lub dół

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

800 zł zamiast 1000 zł

Plecy całe

350 zł

Plecy całe

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1400 zł zamiast 1750 zł

Klatka piersiowa

300 zł

Klatka piersiowa

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1600 zł zamiast 1900 zł

 * znieczulenie do zabiegu

+ 30 zł

Makijaż permanentny

Jest doskonałym rozwiązaniem na subtelne podkreślenie urody lub zakamuflowanie mankamentów, zapewniając komfort oraz poczucie pewności siebie.

Brwi

900 zł

Usta kontur z wypełnieniem

1000 zł

Usta aquarelle technique

1100 zł

Oprawa oka eyeliner dekoracyjny

700 zł

Oprawa oka eyeliner rozcieniowany Butterfly effect

800 zł

Oprawa oka górna linia rzęs Zagęszczenie linii

500 zł

Oprawa oka dolna linia rzęs Zagęszczenie linii

400 zł

Wąsik

25 zł

Broda

30 zł

Twarz

45 zł

Pedicure frezarkowy

85 zł

Pedicure z malowaniem

95 zł

Pedicure (same paznokcie) + lakier hybrydowy

110 zł

Pedicure + lakier hybrydowy

130 zł

Ściągnięcie samej hybrydy ze stóp

45 zł

Ściągnięcie hybrydy ze stóp + pedicure pielęgnacyjny

65 zł

Brow Henna

100 zł

Brow Henna to naturalna henna ziołowa – 83% składników pochodzenia naturalnego, która daje możliwość zafarbowania włosków do 6 tygodni oraz skórę niczym efekt makijażu permanentnego na czas do 2 tygodni. Dzięki odżywczym składnikom w aktywatorze pomaga wzmocnić włoski i odbudować ubytki w brwiach.

Regulacja brwi

20 zł

Henna brwi

30 zł

Henna rzęs

30 zł

Henna i regulacja brwi

35 zł

Henna brwi i rzęs oraz regulacja brwi

45 zł

 * dodatek wosku

+ 5 zł

Umów wizytę online

umów

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

Szukasz niebanalnego pomysłu na podarunek dla ukochanej osoby, przyjaciela czy partnera biznesowego? Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy eleganckie karty upominkowe Natural Skin Clinic. Zobacz więcej

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

Poznaj nas oczami naszych klientów

„Natural Skiin Clinic, to najlepsze miejsce do jakiego należy się udać! Dzięki Pani Magdzie moja cera zmieniła się drastycznie już po kilku zabiegach. Zmagałam się przez długi czas z problematyczną cerą, w tym z nieustającym problemem – trądzikiem. Dzięki konsultacji, zabiegom i wskazówkom co do dalszej pielęgnacji jak i diety jest o niebo lepiej !!! W salonie panuje super atmosfera. Obie Panie zarówno Pani Madzia jak i Pani Klaudia są prze mile, pomocne i bardzo profesjonalne, wiedzą doskonale co robią!.”

5 /

Gabriela Struzik

Cennik

„Podejście do klienta, które panuje w Natural Skin Clinic jest na najwyższym poziomie! Profesjonalizm to najlepsze określenie tego salonu. Ogromnie polecam Panią Magdę. Od samego początku zostałam przyjęta w przemiłej atmosferze. Idealnie dobrane zabiegi oraz kosmetyki sprawiły, że cieszę się jak nigdy zadbaną cerą. Osobiście z wielką przyjemnością wracam do tego salonu. Szczerze bardzo polecam !”

5 /

Patrycja Sykut

Cennik

„Bardzo profesjonalna i miła obsługa w salonie. Dotychczasowe zabiegi przy użyciu kwasów były bardzo udane – Pani Magda indywidualnie podchodzi do każdego klienta i rozmawia o jego oczekiwaniach dzięki czemu zabiegi są dobrze dostosowane do klienta, a skóra po zabiegu była przez długi czas odżywiona.”

5 /

Ola Christ

Cennik

„Uwielbiam to miejsce! Raz na jakiś czas staram się zadbać o swoją skórę i mam pewność że w tym salonie wszystkie zabiegi są przeprowadzone bardzo starannie i profesjonalnie. Gorąco polecam !”

5 /

Marianna Magdalena

Cennik
booksy