Konsultacja przed zabiegiem

50 zł

Jeżeli zdecydują się Państwo na zaproponowany podczas konsultacji zabieg do 2 tygodni, cena za konsultację zostanie odliczona od ceny zabiegu.

PQ Age zabieg intensywnie liftingujący

PQ Age to całoroczny zabieg liftingujący o innowacyjnym działaniu rewitalizującym i właściwościach silnie napinających. Dzięki inteligentnemu połączeniu składników niezwykle aktywnych uzyskujemy głęboką regenerację w głębszych warstwach skóry – jednocześnie zachowując komfort i bezinwazyjność terapii.

Twarz

260 zł

Twarz + szyja

290 zł

Twarz + szyja + dekolt

320 zł

Zabieg na twarz z mezoterapią mikroigłową

340 zł

* szyja + 50zł
* szyja z dekoltem + 100 zł

Thalgo Source Marine intensywne nawilżenie z relaksem

Dzięki unikatowym połączeniu skóra twarzy, szyi i dekoltu zyskuje naturalny blask, świeżość oraz głębokie nawodnienie. Świetnie sprawdzi się w formie bankietowej, ale także w czasie wysuszających czy odmładzających terapii jako wsparcie odnowy i regeneracji skóry.

 

Twarz + szyja + dekolt

230 zł

* dodatek maski algowej + 30 zł

Biorepeel rozjaśnienie przebarwień i silna biostymulacja

Biorepeel jest dwufazowym medycznym peelingiem składającym się z kombinacji kwasów, aminokwasów oraz witamin. Zabieg dedykowany jest w przypadku skór starzejący się, z fotouszkodzeniami a także narażonych na działanie zanieczyszczeń środowiskowych. Peeling ten nie wyłącza z codziennych aktywności, nie powoduje widocznego złuszczania skóry. Może być stosowany przez cały rok i bez ograniczeń wiekowych.

Twarz

240 zł

+ doczyszczenie skóry od 30 do 60 zł

Twarz + szyja

290 zł

Twarz + szyja + dekolt

330 zł

Zabieg na twarz z mezoterapią mikroigłową

340 zł

* dodatek żelu EstGen + 30 zł

Architect Peel na rozszerzone pory

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych, uzyskiwanych z torfu. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

Twarz

240 zł

EstGen zabieg przeciwtrądzikowy, silnie regenerujący

Preparaty estGen wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulację stanu zapalnego różnych struktur skóry. Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także reguluje odpowiedzi immunologiczne

Twarz + sonoforeza

240 zł

Twarz + sonoforeza + peeling medyczny

270 zł

Mezoterapia mikroigłowa twarzy

340 zł

leczenie i spłycanie blizn

* dodatek żelu EstGen + 30 zł

R-Peel kuracja odmładzająco-złuszczająca

R-Peel kompletny system złuszczająco-odmładzający z retinolem 4% i kompleksem antyoksydantów. Peeling wpływa na głębszą przebudowę skóry, zwiększa produkcję włókien kolagenowych i elastynowych, jednocześnie odbudowując zniszczone. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, rozświetlona, a drobne zmarszczki wygładzone, pory zwężone. Oczyszcza skórę z zaskórnikami. Zabieg wykonywany jest w okresie jesienno-zimowym.

Twarz + szyja + dekolt

230 zł

Wzmocnienie efektu R- Peel dodatkowym peelingiem medycznym

260 zł

Karboksyterapia Julie poprawa jakości skóry

Zabieg polega na kontrolowanym podawaniu medycznego dwutlenku węgla, tzw. cudownego gazu, do tkanek, aby zwiększyć przepływ krwi, tlenu oraz składników odżywczych, poprawia mikrokrążenie. Idealnie sprawdzi się jako zabieg intensywnie przeciwzmarszczkowy na twarz, pomaga w zwalczaniu cieni czy obrzęków pod oczami, pobudza do produkcji kolagen i elastynę skóry. Zalecana seria to 5 zabiegów co 7-14 dni

Oczy (powieka dolna i górna)

140 zł

* 5 zabiegów 600 zł

Twarz + okolice oczu

170 zł

* 5 zabiegów 750 zł

Twarz + szyja

200 zł

* 5 zabiegów 850 zł

Twarz + szyja + dekolt

240 zł

* 5 zabiegów 1000 zł

Termolifting silny drenaż z poprawą owalu

Jest to zabieg podgrzewający głębokie warstwy skóry dzięki falom radiowym do temperatury wpływającej na obkurczanie się włókien kolagenowych, aktywujący proces odbudowy i regeneracji skóry. Dzięki temu uzyskujemy efekt napięcia i zagęszczenia skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Dodatkowo drenaż limfatyczny poprawi mikrokrążenie w skórze oraz owal twarzy. Zalecana seria to 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Twarz + okolice oczu

200 zł

Twarz + szyja

240 zł

Peeling medyczny odświeżenie skóry

Peelingi medyczne mają za zadanie rozświetlić skórę, pobudzić ją do produkcji kolagenu i elastyny, zwęzić pory oraz wyciszyć cerę trądzikową czy wrażliwą, naczynkową. Pomagają w walce z trądzikiem, zaskórnikami, pierwszymi zmarszczkami, zaczerwienieniem skóry. Posiadamy szeroką gamę peelingów z renomowanej francuskiej firmy Purles. W zależności od problemu skóry, dobierana jest indywidualna terapia do potrzeb pacjenta oraz dermokosmetyk w celu podtrzymania efektów zabiegu.

Twarz

180 zł

Twarz + szyja

200 zł

Twarz + szyja + dekolt

240 zł

Wzmocnienie efektu- dodatkowy peeling do zabiegu

+ 20 zł

Oczyszczanie manualne skóry na zimno

Twarz + mikrodermabrazja/peeling kawitacyjny + maska łagodząca

200 zł

Twarz + peeling medyczny + serum + maska hydrożelowa

260 zł

Mikrodermabrazja medyczna

Mechaniczne ścieranie naskórka powodujące jego wygładzenie oraz jednoczesną stymulację odnowy komórkowej skóry. Ampułka jest indywidualnie dobierana do potrzeb skóry pacjenta.

Twarz + krem

100 zł

* z szyją 120 zł
* z szyją i dekoltem 140 zł
* dodatek peelingu medycznego + 40 zł

Twarz + maska kremowa

130 zł

* z szyją 150 zł
* z szyją i dekoltem 170 zł

Twarz + mezoterapia bezigłowa z serum + maska hydrożelowa

180 zł

* z szyją 200 zł
* z szyją i dekoltem 220 zł

Peeling kawitacyjny medyczny

Peeling kawitacyjny to jeden ze znanych zabiegów pielęgnacyjnych, któremu zaufały klientki. Jest to bezpieczny, a zarazem delikatny peeling, pozwalający na skuteczne oczyszczenie skóry.

Twarz + krem

100 zł

* z szyją 120 zł
* z szyją i dekoltem 140 zł
* dodatek peelingu medycznego + 40 zł

Twarz + maska kremowa

130 zł

* z szyją 150 zł
* z szyją i dekoltem 170 zł

Twarz + mezoterapia bezigłowa z serum + maska hydrożelowa

180 zł

* z szyją 200 zł
* z szyją i dekoltem 220 zł

Konsultacja przed zabiegiem

80 zł

Jeżeli zdecydują się Państwo na zaproponowany podczas konsultacji zabieg do 2 tygodni, cena za konsultację zostanie odliczona od ceny zabiegu.

Mezoterapia mikroigłowa na ujędrnienie i elastyczność skóry

To przełom w kosmetologii estetycznej. Mikrodermapen zbliżony jest do mezoterapii igłowej, tworzy na skórze setki kanalików, co pozwala na większe przenikanie substancji aktywnych. Ma silne działanie przeciwzmarszczkowe, mocno napina skórę, wzmaga produkcję kolagenu i elastyny w skórze, spłyca blizny potrądzikowe. Preparat medyczny jest dobierany indywidualnie do problemu skóry pacjenta. Zalecana seria to 4-6 zabiegi co 3-4 tygodnie.

Wersja podstawowa

Twarz + peeling medyczny: Biorepeel, PQ Age lub inne

lub

Twarz + żel aktywny EstGen

340 zł

Wersja Deluxe

Twarz + peeling medyczny + żel EstGen

370 zł

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Dostarczane skórze w ten sposób substancje aktywne pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. Zabieg poprzedzony jest aplikacją maści znieczulającej z lidokainą w celu zwiększenia Państwa komfortu. W zależności od efektu, jaki klient chce uzyskać dobieramy odpowiedni preparat. Ze względu na bardzo duża ilość preparatów dostępnych na rynku oraz szeroki zakres wskazań, jesteśmy w stanie ułożyć indywidualny plan mezoterapii w zależności od potrzeb pacjenta.

Silne nawilżenie i regeneracja – Venome Booster, Cytocare 516 oraz 532

Wygładzenie zmarszczek – Dives BTX

Ujędrnienie skóry – Venome Collagen

Leczenie trądziku – Dives Acneout

310 zł

* szyja + 50 zł
* szyja z dekoltem + 100 zł

Ejal 40

To bio-rewitalizujący żel, który przywraca skórze jej fizjologiczne funkcje. Poprzez przebudowę macierzy pozakomórkowej znacząco poprawia zagęszczenie skóry. Wzrost produkcji włókien podporowych skóry – kolagenu i elastyny – poprzez stymulację fibroblastów pozwala na szybkie przywrócenie utraconego owalu i konturu twarzy.

Bezpieczne modelowanie policzków, poprawa owalu twarzy

760 zł

Xela Rederm

Redermalizacja to innowacyjna, nowa metoda na rynku w walce z upływającym czasem. Silna odnowa skóry na poziomie komórkowym sprawia, że skóra od razu staje się pełna blasku i zyskuje promienność. Preparat Xela Rederm wpływa bezpośrednio na metaboliczne procesy w skórze przez co ochrania komórki przed uszkodzeniami oraz wydłuża ich żywotność zapewniając młody wygląd.

Xela Rederm 1,1 % 1ml / 2ml

500 zł / 730 zł

Xela Rederm 1,8 % 1ml / 2 ml

630 zł / 760 zł

Xela Rederm 2,2 % 1ml / 2ml

670 zł / 800 zł

Neauvia Hydro Deluxe

To pierwszy na rynku Polskim zabieg o właściwościach biorewitalizacyjnych skóry twarzy i ciała. Zabieg Neuvia Hydro Deluxe to zabieg – regenerator tkankowy czyli tzw. luksusowa długookresowa terapia nawilżająca. Zabieg dedykowany jest dla osób, które chciałyby w bardzo szybkim czasie uzyskać efekt skory naprężonej, elastycznej, świetlistej.

Twarz 1ml

410 zł

Twarz + szyja lub szyja + dekolt 2,5 ml

650 zł

Aquashine BTX

To produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej. Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie zmarszczek. Zawarty w Aquashine BTX nieusieciowany kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

Twarz 2ml

610 zł

Sunekos® 200 oraz 1200

Przywraca młodzieńcze, naturalne cechy poprzez poprawę utraty objętości twarzy, redukcję zmarszczek i nawilżenie skóry. Chroniona patentem formuła zawiera kwas hialuronowy i kombinację aminokwasów, prekursorów kolagenu i elastyny. Ta kombinacja pomaga stymulować regenerację macierzy pozakomórkowej, prowadząc do biogenezy skóry. Świetnie sprawdza się w delikatnej okolicy oka.

Sunekos 200

610 zł

Sunekos 200 efekt bezpiecznego wypełnienia oczu

400 zł

Sunekos 1200

810 zł

Karisma RH Collagen efekt zagęszczenia dzięki kolagenowi

1000 zł

Bezpieczny zabieg z kolagenem z mocną stymulacją dla skóry wiotkiej, odwodnionej. Natychmiastowy efekt wygładzenia i nawilżenia skóry na długi czas. Wystarczą 2 zabiegi w odstępie 4 tygodni aby cieszyć się jędrną skórą.

Lumi Eyes / Vitaran Cell efekt rozświetlenia i rozjaśnienia cieni pod oczami

480 zł

Bezpieczny i szybki daje widoczne zmiany w okolicy oczu. Podanie iniekcyjne zapewnia głębokie nawodnienie oraz znacząco wpływa na poprawę jakości skóry.

Nucleofill

Biorewitalizacja to kluczowy element w terapiach odmładzających. Uruchomienie fibroblastów wpływa korzystnie na jędrność oraz napięcie skóry. Dla każdej skóry w każdym wieku.

Nucleofill Medium 1,5 ml

900 zł

Nucleofill Strong 1,5 ml

1000 zł

Nucleofill Soft Eyes 2 ml

800 zł

Produkt przeznaczony do delikatnej okolicy oka.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy w ludzkiej skórze występuje w postaci biopolimeru i wraz z kolagenem stanowi jej główny składnik. Odpowiada za właściwy poziom nawilżenia skóry. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego może związać aż 250 cząsteczek wody. Gdy poziom kwasu hialuronowego w skórze spada, dochodzi do degeneracji włókien kolagenowych. W efekcie skóra wysusza się, wiotczeje i pojawiają się zmarszczki. Preparaty Revolax® do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę lub zwiększa objętość danej przestrzeni.

Modelowanie, powiększanie ust 1ml

960 zł

Bruzdy wargowo-nosowe 1ml

800 zł

Zmarszczki marionetki 1ml

800 zł

Lipoliza iniekcyjna skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej

Jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podawaniu w obręb tkanki tłuszczowej leczonych okolic, preparatu fosfatydylocholiny, będącej naturalnym składnikiem pozyskiwanym z ziaren soi. Zawarty w niej deoksycholan sodu powoduje rozbicie błon komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób tłuszcz, zostaje następnie zmetabolizowany w wątrobie, powodując zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w obrębie miejsca zabiegu. Po zabiegu zalecany jest drenaż limfatyczny.

Podwójny podbródek, chomiki

300

* dodatkowe napięcie i lifting konturu twarzy Cincelar+ – 350 zł

Cellulit

300 zł

Brzuch, uda przód, uda tył, kolana

400 - 700 zł

400 zł – 1 ampułka 10 ml, 600 zł – 2 ampułki, 700 zł – 3 ampułki

Plasma  bezinwazyjny lifting oczu

Plasma stanowi inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek. Wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem skóry, pobudzeniem do produkcji kolagenu i zagęszczenia skóry.

Oczy

800 zł

Górna lub dolna powieka

500 zł

Bruzdy wargowo-nosowe

400 zł

Zmarszczki przy uszach

300 zł

Zmarszczki palacza

300 zł

Redukcja trądziku

300 zł

Usuwanie włókniaków

od 100 zł

* 1 zmiana 100 zł, od 2 do 5 zmian 200 zł, każda kolejna + 30 zł

Kępki żółte

od 300 zł

Blizny

od 100 zł

* znieczulenie twarz/ szyja/ dekolt do zabiegu

+30 zł/ +10 zł/ + 10 zł

Konsultacja przed zabiegiem

50 zł

Jeżeli zdecydują się Państwo na zaproponowany podczas konsultacji zabieg do 2 tygodni, cena za konsultację zostanie odliczona od ceny zabiegu.

Endermologia ciała modelowanie sylwetki

To technologia, która jeszcze skuteczniej niż dotychczasowe rozwiązania pomaga walczyć z cellulitem, tłuszczem i brakiem jędrności skóry dzięki przebudowie łańcuchów trójglicerydowych oraz stymulacji syntezy kolagenu. Endermologia dodatkowo poprawia ukrwienie na obszarze zabiegowym, ułatwia odprowadzanie toksyn, usuwa zastoje limfatyczne oraz redukuje wiotkość skóry.

Jedna partia ciała 20 min

90 zł

Brzuch, uda tył, uda przód, pośladki, ramiona

Dwie partie ciała 40 min

140 zł

Brzuch z bokami, uda przód i tył, uda tył z pośladkami

Pakiet  5 zabiegów 40 min

600 zł zamiast 700 zł

Pakiet 5 zabiegów endermologii 40 min oraz 3 karboksyterapie na dużą partię ciała

800 zł zamiast 1070 zł

Karboksyterapia Julié  skuteczna walka z cellulitem

Zabieg polega na kontrolowanym podawaniu medycznego dwutlenku węgla, tzw. cudownego gazu, do tkanek, aby zwiększyć przepływ krwi, tlenu oraz składników odżywczych, poprawia mikrokrążenie. Idealnie sprawdzi się przy redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej, łysienia oraz poprawy łuszczycy.

Mała partia

Podwójny podbródek, wiotka skóra na dłoniach, wisząca skóra wokół kolan, ramiona, bryczesy

180 zł 89 zł

Duża partia ciała

Brzuch z bokami, uda przód z tyłem, uda tył z pośladkami

280 zł 139 zł

Pakiet 3 zabiegów duża partia ciała

339 zł zamiast 680 zł

Rozstępy, łuszczyca, blizny

od 100 zł

Mezoterapia mikroigłowa napięcie wiotkiej skóry

To przełom w kosmetologii estetycznej. Mikrodermapen zbliżony jest do mezoterapii igłowej, tworzy na skórze setki kanalików, co pozwala na większe przenikanie substancji aktywnych. Ma silne działanie przeciwzmarszczkowe, mocno napina skórę, wzmaga produkcję kolagenu i elastyny w skórze, spłyca blizny. Preparat medyczny jest dobierany indywidualnie do problemu skóry pacjenta.

Ujędrnienie wiotkiej skóry brzucha

350 zł

Ujędrnienie biustu

350 zł

Napięcie wiotkiej skóry dłoni

250 zł

Niwelowanie blizn, rostępów

od 100 zł

Mezoterapia igłowa pogromca cellulitu

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Dostarczane skórze w ten sposób substancje aktywne pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. W zależności od efektu, jaki klient chce uzyskać dobieramy odpowiedni preparat.

Zalecana seria to 4 – 6 zabiegów co 2 tygodnie

Uda przód , uda tył, pośladki

300 zł

cena za 10 ml preparatu, dodatkowe 10 ml +150 zł

Pakiet 4 zabiegów na cellulit

1000 zł zamiast 1200 zł

uda przód, uda tył, pośladki

Mezoterapia igłowa napięcie wiotkiej skóry

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Dostarczane skórze w ten sposób substancje aktywne pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. W zależności od efektu, jaki klient chce uzyskać dobieramy odpowiedni preparat.

Zalecana seria to 4 – 6 zabiegów co 2 tygodnie

Pakiet 4 zabiegów na wiotką skórę

1000 zł zamiast 1200 zł

Wiotka i luźna skóra brzucha

300 zł

Wiotka skóra ramion, kolan

300 zł

Dłonie

250 zł

Oczyszczanie pleców

Oczyszczanie pleców dzięki indywidualnie dobranemu zabiegowi pozwoli na rozjaśnienie przebarwień po stanach zapalnych, wyciszeniu istniejących stanów zapalnych na skórze. W przypadku blizn najlepiej sprawdza się połączenie z mezoterapią mikroigłową.

Peeling medyczny z maską kremową

250 zł

Biorepeel BODY Likwidacja trądziku i przebarwień + mikrodermabrazja + maska

 

330 zł

Mezoterapia mikroigłowa z Biorepeel BODY

400 zł

* dodatek żelu aktywnego Estgen + 30 zł

Termolifting okolicy oczu silne ujędrnienie

130 zł

Wysoka temperatura powoduje skurczenie się i wzmocnienie włókien kolagenu i elastyny, co od razu daje efekt napięcia i zagęszczenia skóry oraz wygładzenia zmarszczek.

5 zabiegów

560 zł

Karboksyterapia na worki i cienie pod oczami

140 zł

Karboksyterapia najlepiej sprawdza się przy skórze pozbawionej blasku, zmęczonej, pozbawionej jędrności. Idealnie drenuje okolice oka, zmniejszając worki oraz cienie.

5 zabiegów

600 zł

Mezoterapia igłowa

Sekret jej skuteczności tkwi w indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych dostosowanych do potrzeb pacjenta. Podczas mezoterapii igłowej substancje czynne wnikają głębiej i działają od wnętrza skóry, pobudzając naskórek do szybkiej przebudowy i zwiększając produkcję kolagenu i elastyny.

Nawilżenie i regeneracja skóry wokół oczu

RRS HA Eyes

Dives Eyelines
 

 

210 zł

Wygładzenie kurzych zmarszczek wokół oczu

Dives BTX

230 zł

Skuteczna walka z obrzękiem

Dermaheal Eyebag Solution
Dives Eyebag

230 zł

Lumi Eyes / Vitaran Cell bezpieczne wypełnienie doliny łez z rozjaśnieniem cieni

480 zł

Bezpieczny i szybki daje widoczne zmiany w okolicy oczu. Podanie iniekcyjne zapewnia głębokie nawodnienie oraz znacząco wpływa na poprawę jakości skóry.

Sunekos 200 silne ujędrnienie okolicy oczu z nawilżeniem

400 zł

Plasma lifting, podniesienie powiek

Dzięki najlepszej technologii plasmy skóra wokół oczu jest odmłodzona, napięta i lekko uniesiona.

Całe powieki

800 zł

Górne lub dolne powieki

500 zł

* znieczulenie do zabiegu

+ 20 zł

Karboksyterapia odżywienie i zahamowanie wypadania włosów

140 zł

Kontrolowana dawka tego „cudownego gazu” pozwala na chwilowe zwiększenie przepływu krwi, tlenu a przede wszystkim substancji odżywczych. Następuje lepsze odżywienie skóry głowy, dotlenienie oraz rozpoczęcie procesu tworzenia nowych naczyń włosowatych.

Pakiet 5 zabiegów na włosy

550 zł zamiast 700 zł

Mezoterapia igłowa Dermaheal HL, RRS Hair

250 zł

Koktajle  zawierają peptydy, aminokwasy oraz witaminy, stanowiące klucz do leczenia wypadających włosów. Silnie rewitalizuje cebulki włosów, zwiększa gęstość i grubość włosów. Zmniejsza problem z przetłuszczającymi się włosami i wspomaga leczenie łojotokowego zapalenia skóry.

Pakiet 3 zabiegów na włosy

650 zł zamiast 750 zł

Dr CYJ peptydowa terapia

570 zł

Peptydowa terapia przeznaczona jest dla każdego  z problemem wypadających włosów. Wykorzystuje moc peptydów wraz z kwasem hialuronowym, aby odżywić cebulki włosowe, stymulować szybszy odrost włosów i poprawić mikrokrążenie. Długotrwałe działanie pozwala na stymulacje skóry głowy nawet do 2 tygodni po zabiegu mezoterapii igłowe. Zalecana seria 4 zabiegów co 2-3 tygodnie.

Depilacja laserowa

Laser diodowy 810 nm to złoty standard usuwania owłosienia. Światło o długości fali 810 nm jest absorbowane w dużym zakresie przez melaninę, ale penetracja tej fali obejmuje również głębiej położone obszary ze splotem naczynek włosowatych w brodawce włosa, co jest istotne dla trwałości osiąganego efektu.

Mała partia ciała

Wąsik, broda, baki, policzki, linia biała, brodawki sutkowe, pachy

120 zł

Pakiet 2 małych partii na jednym zabiegu

180 zł zamiast 240 zł

Mała partia ciała

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

480 zł zamiast 550 zł

Twarz (baki, policzki, górna warga, broda)

200 zł

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

800 zł

Bikini płytkie

160 zł

Bikini płytkie

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

640 zł zamiast 750 zł

Bikini średnie (pachwiny, wzgórek)

260 zł

Bikini średnie

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1040 zł zamiast 1250 zł

Bikini głębokie (pachwiny, wzgórek, wargi sromowe)

280

Bikini głębokie z linią stringów

330 zł zamiast 400 zł

Bikini głębokie

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1120 zł zamiast 1400 zł

Linia stringów

120 zł

Linia stringów

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

460 zł zamiast 600 zł

Ramiona

160 zł

Ramiona

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

640 zł zamiast 750 zł

Przedramiona

160 zł

Przedramiona

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

640 zł zamiast 750 zł

Ręka

260 zł

Ręka

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1040 zł zamiast 1250 zł

Pośladki

200

Pośladki

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

800 zamiast 1000 zł

Brzuch

200 zł

Brzuch

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

800 zł zamiast 1000 zł

Łydki z kolanami

220 zł

Łydki z kolanami

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

880 zł zamiast 1100 zł

Uda z kolanami

280 zł

Uda z kolanami

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1120 zł zamiast 1400 zł

Uda przód/ tył/ wewnętrzna strona

180 zł

Nogi

450 zł

Nogi

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1800 zł zamiast 2250 zł

Plecy górna lub dolna część

220 zł

Plecy góra lub dół

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

880 zł zamiast 1100 zł

Plecy całe

350 zł

Plecy całe

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1400 zł zamiast 1750 zł

Klatka piersiowa

300 zł

Klatka piersiowa

Pakiet 4 zabiegów + 1 gratis

1600 zł zamiast 1900 zł

 * znieczulenie do zabiegu

+ 30 zł

Makijaż permanentny

Jest doskonałym rozwiązaniem na subtelne podkreślenie urody lub zakamuflowanie mankamentów, zapewniając komfort oraz poczucie pewności siebie.

Brwi

1000 zł

Usta kontur z wypełnieniem

1000 zł

Usta aquarelle technique

1100 zł

Oprawa oka eyeliner dekoracyjny

700 zł

Oprawa oka eyeliner rozcieniowany Butterfly effect

800 zł

Oprawa oka górna linia rzęs Zagęszczenie linii

500 zł

Oprawa oka dolna linia rzęs Zagęszczenie linii

400 zł

Wąsik

25 zł

Broda

30 zł

Twarz

45 zł

Pedicure frezarkowy z odżywką

110 zł

Pedicure z malowaniem kolor

120 zł

Pedicure (same paznokcie) + lakier hybrydowy

115 zł

Pedicure + lakier hybrydowy

140 zł

Ściągnięcie samej hybrydy ze stóp

45 zł

Ściągnięcie hybrydy ze stóp + wycięcie skórek + pedicure pielęgnacyjny z odżywką

65 zł

IBX do usługi

30 zł

Brow Henna henna pudrowa

100 zł

Brow Henna to naturalna henna ziołowa – 83% składników pochodzenia naturalnego, która daje możliwość zafarbowania włosków do 6 tygodni oraz skórę niczym efekt makijażu permanentnego na czas do 2 tygodni. Dzięki odżywczym składnikom w aktywatorze pomaga wzmocnić włoski i odbudować ubytki w brwiach.

Regulacja brwi

30 zł

Henna brwi

30 zł

Henna rzęs

35 zł

Henna brwi i rzęs

45 zł

Henna i regulacja brwi

50 zł

Henna brwi i rzęs oraz regulacja brwi

60 zł

 * dodatek wosku

+ 5 zł

Umów wizytę online

umów

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

Szukasz niebanalnego pomysłu na podarunek dla ukochanej osoby, przyjaciela czy partnera biznesowego? Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy eleganckie karty upominkowe na zabiegi kosmetyczne w gabinecie Natural Skin Clinic. Zobacz więcej

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

Poznaj nasz salon oczami klientów

„Natural Skiin Clinic, to najlepsze miejsce do jakiego należy się udać! Dzięki Pani Magdzie moja cera zmieniła się drastycznie już po kilku zabiegach. Zmagałam się przez długi czas z problematyczną cerą, w tym z nieustającym problemem – trądzikiem. Dzięki konsultacji, zabiegom i wskazówkom co do dalszej pielęgnacji jak i diety jest o niebo lepiej !!! W salonie panuje super atmosfera. Obie Panie zarówno Pani Madzia jak i Pani Klaudia są prze mile, pomocne i bardzo profesjonalne, wiedzą doskonale co robią!.”

5 /

Gabriela Struzik

Cennik

„Podejście do klienta, które panuje w Natural Skin Clinic jest na najwyższym poziomie! Profesjonalizm to najlepsze określenie tego salonu. Ogromnie polecam Panią Magdę. Od samego początku zostałam przyjęta w przemiłej atmosferze. Idealnie dobrane zabiegi oraz kosmetyki sprawiły, że cieszę się jak nigdy zadbaną cerą. Osobiście z wielką przyjemnością wracam do tego salonu. Szczerze bardzo polecam !”

5 /

Patrycja Sykut

Cennik

„Bardzo profesjonalna i miła obsługa w salonie. Dotychczasowe zabiegi przy użyciu kwasów były bardzo udane – Pani Magda indywidualnie podchodzi do każdego klienta i rozmawia o jego oczekiwaniach dzięki czemu zabiegi są dobrze dostosowane do klienta, a skóra po zabiegu była przez długi czas odżywiona.”

5 /

Ola Christ

Cennik

„Uwielbiam to miejsce! Raz na jakiś czas staram się zadbać o swoją skórę i mam pewność że w tym salonie wszystkie zabiegi są przeprowadzone bardzo starannie i profesjonalnie. Gorąco polecam !”

5 /

Marianna Magdalena

Cennik
booksy