>

Gabinet kosmetyczny

Dziś odwiedzanie gabinetu kosmetycznego oraz korzystanie z zabiegów to codzienność. Jednak rodzice lub dziadkowie nie mieli takich możliwości jak teraz – szeroki wybór, brak osądu i chwila relaksu od codziennych obowiązków. Zapotrzebowanie wzrasta, a dziedzina kosmetologii szybko się rozwija. Czego można oczekiwać?


Początki kosmetyki… – zakazany owoc

Nie tak dawno wizyta w gabinecie kosmetycznym wiązała się z osądzaniem i niemiłym słowami w stronę osób, które pragnęły zadbać o siebie lub wdrożyć terapie lecznicze. Dlaczego tak źle było postrzegana troska o swoją skórę, ciało i psychikę? Często kojarzone było z egoizmem, wymysłami i ucieczką od obowiązków. W dużej mierze dotyczyło to kobiet, które zapoczątkowały trend i wyrwały się z stereotypów.

Obecnie jest zupełnie inaczej. Wachlarz możliwości, urządzeń oraz zabiegów kosmetologicznych jest ogromny i dostępny dla każdego. W gabinetach kosmetycznych coraz częściej pojawiają się również mężczyźni, którzy dostrzegają plusy związane z dbaniem o wygląd.

Czy już jest dobry moment?

Kiedy jest ten najlepszy moment, by zacząć przygodę z zabiegami? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależne jest od problemu i oczekiwań z jakimi chcemy się zmierzyć.

Młode osoby najczęściej korzystają z gabinetów kosmetycznych ze względu na problemy skórne – przetłuszczanie, trądzik, prawidłowe oczyszczanie i nawilżenie.

Cera w średnim wieku wymaga już działania anti-aging i przeciwstarzeniowego. Pierwsze zmarszczki to świetny moment, by poddać się zabiegom nawilżającym i odżywczym.

Skóra dojrzała to moment, gdy potrzebny jest lifting skóry, odmładzanie i złuszczanie połączone z odpowiednim nawodnieniem.

Zabiegi kosmetyczne przeznaczone są dla każdej skóry w każdym wieku. Zastrzyk energii znacząco poprawi jakość skóry, a dodatkowy relaks poprawi samopoczucie!

Poznaj Natural Skin Clinic!

Podejście holistyczne jest dla nas bardzo ważne. Szeroka oferta pozwoli wybrać coś dla duszy i ciała. Nowoczesne urządzenia i sprawdzone terapię pomogą zadbać zarówno o strefę ciała jak i twarzy.

W naszym gabinecie kosmetycznym znajdziesz między innymi zabiegi nawilżające, ujędrniające, oczyszczające, anti-aging czy modelujące.

Nasze najpopularniejsze zabiegi:

Twarz:

  • Biorepeel – oparty na ustabilizowanych kwasach owocowym rozjaśnia i działa oczyszczająco.
  • Mezoterapia igłowa – zapewnia głęboką rewitalizację i przebudowę skóry. Nawilża i odmładza.
  • PQ Age – zabieg oparty na masażu pięknie napina skórę i wygładza, zwłaszcza przed ważnym wydarzeniem.
  • Karboksyterapia – najchętniej stosowana w celu poprawy napięcia skóry twarzy oraz redukcji cieni pod oczami.
  • Lipoliza – wybierana również w zabiegach na ciało pomaga pozbyć się lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej (chomiki, podwójny podbródek)

Ciało:

  • Endermologia – modelujący masaż podciśnieniowy z falami radiowymi zmniejsza obwód i wpływa korzystanie na ujędrnienie skóry.
  • Depilacja laserowa – królowa wśród zabiegów usuwania owłosienia. Koniec z wrastającymi włoskami, podrażnieniami i stratą czasu!
  • Dermapen – forma mezoterapii, szczególnie skuteczny przy walce z bliznami i rozstepami.

Podstawą każdej wizyty w gabinecie kosmetologii jest konsultacja. To pomoc z określeniu oczekiwań i możliwości terapii. Pierwsza wizyta może być już dziś! Każdy moment jest dobry niezależnie od wieku. Kosmetologia stoi otworem dla każdej osoby poszukującej wsparcia i pomocy z zakresu pielęgnacji skóry.