Każdego poranka wiele kobiet zadaje sobie to pytanie – „Jak wyglądać młodo i na wypoczętą?”. Okolica pod okiem często zdradza co działo się dnia poprzedniego i jak dbamy o higienę i zdrowie naszych oczu, a także o skórę wokół nich. Są jednak sposoby, które wspomogą tą jakże wrażliwą partię, a spojrzenie nabierze witalności i świeżości.

Na worki i cienie pod oczami – karboksyterapia

Ten dziwnie brzmiący zabieg to świetne rozwiązanie na zmniejszenie widoczności opuchnięć czy zasinień, które zdecydowanie postarzają i posmucają.

Jest wiele zabiegów dostępnych w kosmetologii, jednak to karboksyterapia na worki i cienie pod oczami sprawdza się najlepiej.

Jej działanie opiera się na działaniu „magicznego gazu”, czyli znanego nam dwutlenku medycznego. Nie ma obaw co do bezpieczeństwa ponieważ gaz jest medyczny, przebadany oraz podlega kontrolowanej wymianie jeżeli jest taka potrzeba. Wprowadzony za pomocą iniekcji gaz daje chwilowy odczyn zapalny, co jest kluczowe dla terapii w zakresie cieni i worków pod oczami.

Zatem co dzieje się po wprowadzeniu dwutlenku węgla pod skórę? W miejscu podania następuje lepszy przepływ tlenu i krwi, a co za tym idzie również substancji odżywczych potrzebnej naszej skórze. Zwiększona ilość tlenu pozwala na wytworzenie się nowych naczyń włosowatych.

Dlaczego karboksyterapia jest tak lubiana w zakresie cieni i worków pod oczami?

Przede wszystkim jest skuteczna i bezpieczna. To mechanizm znany od dawna oraz dobrze przebadany. Choć iniekcja może kojarzyć się źle lub boleśnie to zabieg z zastosowaniem dwutlenku węgla w okolicę oczu nie jest inwazyjny. Wyczuwalny delikatny dyskomfort szybko znika, tak jak opuchnięcie pozabiegowe. Kolejną zaletą jest szybkość wykonywania zabiegu oraz brak rekonwalescencji. Po zabiegu karboksyterapii od razu można wrócić do codziennych czynności.

Co wyróżnia karboksyterapię w walce z cieniami i workami pod oczami?

W naszej klinice dostępna jest najnowsza aparatura – karboksyterapia Julie. Niezwykle intuicyjna, bezpieczna wraz z protokołami do każdego problemu.

To co wyróżnia się na tle innych urządzeń to przede wszystkim:
1. podwójne podgrzewanie dwutlenku węgla – zmniejsza odczucia bólowe
2. system automatycznego odpowietrzania – co zwiększa bezpieczeństwo
3. medyczny dwutlenek gazu
4. duża kontrola nad przepływem oraz nasileniem gazu – możliwość indywidualnego dopasowania parametrów

Zabieg z powodzeniem można zastosować również na inne partie ponieważ dwutlenek węgla ma wszechstronne działanie. Sprawdzi się świetnie również w przypadku rozstępów czy cellulitu. A także w terapiach łączonych dla lepszego napięcia skóry czy poprawy owalu twarzy.

Efekty jakie można zauważyć po serii zabiegowej, a nawet długo po niej to rozjaśnienie cieni, zmniejszenie widoczności zasinień dzięki pogrubieniu i zagęszczeniu skóry. Wytworzenie nowych naczyń włosowatych poprawia odżywienie i dotlenienie tych okolic. Karboksyterapia poprawia jakość skóry, pomaga przy zabiegach z zakresu anti-aging. Skóra wokół oczu staje się lepiej napięta i wygładzona.

Jeżeli cienie i worki pod oczami nie są jedynie skutkiem nieprzespanej nocy warto wypróbować zabieg z zastosowaniem dwutlenku węgla. Poranek oraz spojrzenie w lustro od teraz będzie kojarzyło się pozytywnie a spojrzenie będzie pełne energii i witalności!

O czym warto pamiętać?

• wysypiaj się
• stosuj odpowiednie preparaty w zależności od problemu
• wybieraj kremy dedykowane pod tę okolicę
• stosuj zarówno lżejszy jak i bardziej bogaty krem
• działaj przeciwstarzeniowo
• chroń skórę wokół oczu wysokim filtrem przeciwsłonecznym
• jeżeli masz czas – wykonuj masaż
• nie stosuj używek i nie pal
• dokładnie zmywaj makijaż

Pielęgnacja to jeden z najważniejszych elementów, aby unikać worków i cieni pod oczami oraz zachować promienny wygląd i młodą skórę pozbawioną zmarszczek. Skóra z wiekiem zawsze będzie się zmieniać jednak można ten proces opóźnić oraz zapobiegać niektórych zmianom. O ile zmarszczki w postaci „kurzych łapek” są urocze i akceptowalne to opuchnięcia nie są mile widziane.

Warto pamiętać, że ogromne znaczenie ma również genetyka oraz higiena życia.

Karboksyterapia

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

Szukasz niebanalnego pomysłu na podarunek dla ukochanej osoby, przyjaciela czy partnera biznesowego? Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy eleganckie karty upominkowe na zabiegi kosmetyczne w gabinecie Natural Skin Clinic. Zobacz więcej

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

Poznaj nasz salon oczami klientów

„Natural Skiin Clinic, to najlepsze miejsce do jakiego należy się udać! Dzięki Pani Magdzie moja cera zmieniła się drastycznie już po kilku zabiegach. Zmagałam się przez długi czas z problematyczną cerą, w tym z nieustającym problemem – trądzikiem. Dzięki konsultacji, zabiegom i wskazówkom co do dalszej pielęgnacji jak i diety jest o niebo lepiej !!! W salonie panuje super atmosfera. Obie Panie zarówno Pani Madzia jak i Pani Klaudia są prze mile, pomocne i bardzo profesjonalne, wiedzą doskonale co robią!.”

5 /

Gabriela Struzik

Karboksyterapia

„Podejście do klienta, które panuje w Natural Skin Clinic jest na najwyższym poziomie! Profesjonalizm to najlepsze określenie tego salonu. Ogromnie polecam Panią Magdę. Od samego początku zostałam przyjęta w przemiłej atmosferze. Idealnie dobrane zabiegi oraz kosmetyki sprawiły, że cieszę się jak nigdy zadbaną cerą. Osobiście z wielką przyjemnością wracam do tego salonu. Szczerze bardzo polecam !”

5 /

Patrycja Sykut

Karboksyterapia

„Bardzo profesjonalna i miła obsługa w salonie. Dotychczasowe zabiegi przy użyciu kwasów były bardzo udane – Pani Magda indywidualnie podchodzi do każdego klienta i rozmawia o jego oczekiwaniach dzięki czemu zabiegi są dobrze dostosowane do klienta, a skóra po zabiegu była przez długi czas odżywiona.”

5 /

Ola Christ

Karboksyterapia

„Uwielbiam to miejsce! Raz na jakiś czas staram się zadbać o swoją skórę i mam pewność że w tym salonie wszystkie zabiegi są przeprowadzone bardzo starannie i profesjonalnie. Gorąco polecam !”

5 /

Marianna Magdalena

Karboksyterapia
booksy