Nawilżenie skóry to podstawa. Bez odpowiedniego poziomu nawilżenia skóra pozbawiona zostaje kluczowych substancji, które wpływają również na przyśpieszone starzenie się skóry i brak jędrności. Niezależnie od problemu skóry w pierwszej kolejności warto zadbać o jej równowagę wodno-lipidową.

Mezoterapia igłowa w kuracji nawilżającej

Zabieg długotrwałego nawilżenia dzięki Neauvia Hydro Deluxe to jeden z najlepszych wyborów. Już po paru dniach jest zauważalna znaczna poprawa zarówno w dotyku jak i wizualna skóry. Preparat podawany jest za pomocą iniekcji podczas zabiegu mezoterapii igłowej.

Wiele dobrego w jednej strzykawce. Wprowadzenie substancji czynnych za pomocą mezoterapii igłowej daje nieprawdopodobnie lepsze efekty niż zastosowanie jakiegokolwiek innego zabiegu nawilżającego. Zakres mezokoktajli jest szeroki, jednak jeżeli priorytetem jest silne nawilżenie skóry od wewnątrz warto wypróbować preparat Neauvia Hydro Deluxe.
Neauvia Hydro Deluxe zapewni długotrwałe nawilżenie już po pierwszym zabiegu.

Mezoterapia z zastosowaniem pojedynczej igły zapewnia precyzyjne podanie preparatu w głębsze warstwy skóry, a co za tym idzie działanie o znacznie wyżej efektywności. Wprost do źródła problemu. Niemniej pielęgnacja zewnętrznej części naskórka jest równie ważna. Zarówno regularne złuszczanie, a także nawilżanie.

Tajemnica długotrwałego nawilżenia dzięki Neauvia Hydro Deluxe

Dlaczego wyróżnia się on na tle innych preparatów do mezoterapii igłowej? Czym się charakteryzuje?
Hydro Deluxe to pierwszy na rynku preparat o właściwościach biorewitalizujących, który w sposób długofalowy działa na silne nawilżenie skóry. Podstawowa mezoterapia igłowa ma stosunkowo krótkotrwałe działanie w stosunku do omawianego preparatu.
Precyzyjnie dobrane składniki aktywne to kolejna zaleta. Podstawę stanowi kwas hialuronowy w najczystszej postaci dostępny obecnie na rynku, który cechuje się długim okresem trwałości. Odpowiada za ujędrnienie, nawilżenie, a także pobudzenie kolagenu i elastyny. To kluczowe działania w zakresie terapii odmładzających.
Poza nawilżającym kwasem w składzie Hydro Deluxe znajduje się również hydroksyapatyt wapnia, który stymuluje syntezę kolagenu, co zapewnia poprawę elastyczności i gęstości skóry.

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

Szukasz niebanalnego pomysłu na podarunek dla ukochanej osoby, przyjaciela czy partnera biznesowego? Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy eleganckie karty upominkowe na zabiegi kosmetyczne w gabinecie Natural Skin Clinic. Zobacz więcej

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

Poznaj nasz salon oczami klientów

„Natural Skiin Clinic, to najlepsze miejsce do jakiego należy się udać! Dzięki Pani Magdzie moja cera zmieniła się drastycznie już po kilku zabiegach. Zmagałam się przez długi czas z problematyczną cerą, w tym z nieustającym problemem – trądzikiem. Dzięki konsultacji, zabiegom i wskazówkom co do dalszej pielęgnacji jak i diety jest o niebo lepiej !!! W salonie panuje super atmosfera. Obie Panie zarówno Pani Madzia jak i Pani Klaudia są prze mile, pomocne i bardzo profesjonalne, wiedzą doskonale co robią!.”

5 /

Gabriela Struzik

Neauvia Hydro Deluxe – długotrwałe nawilżenie

„Podejście do klienta, które panuje w Natural Skin Clinic jest na najwyższym poziomie! Profesjonalizm to najlepsze określenie tego salonu. Ogromnie polecam Panią Magdę. Od samego początku zostałam przyjęta w przemiłej atmosferze. Idealnie dobrane zabiegi oraz kosmetyki sprawiły, że cieszę się jak nigdy zadbaną cerą. Osobiście z wielką przyjemnością wracam do tego salonu. Szczerze bardzo polecam !”

5 /

Patrycja Sykut

Neauvia Hydro Deluxe – długotrwałe nawilżenie

„Bardzo profesjonalna i miła obsługa w salonie. Dotychczasowe zabiegi przy użyciu kwasów były bardzo udane – Pani Magda indywidualnie podchodzi do każdego klienta i rozmawia o jego oczekiwaniach dzięki czemu zabiegi są dobrze dostosowane do klienta, a skóra po zabiegu była przez długi czas odżywiona.”

5 /

Ola Christ

Neauvia Hydro Deluxe – długotrwałe nawilżenie

„Uwielbiam to miejsce! Raz na jakiś czas staram się zadbać o swoją skórę i mam pewność że w tym salonie wszystkie zabiegi są przeprowadzone bardzo starannie i profesjonalnie. Gorąco polecam !”

5 /

Marianna Magdalena

Neauvia Hydro Deluxe – długotrwałe nawilżenie
booksy