Nasz Zespół

Magdalena Misiorowska

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologii stosowanej i pielęgnacyjnej. Tytuł magistra uzyskała na kierunku kosmetologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako kosmetolog w zakresie pielęgnacji skóry oraz z zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych, jak i medycznych. Ukończyła szkolenia z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej oraz z zaawansowanej kosmetyki twarzy, poparte licznymi certyfikatami.

Swoją wiedzę zawdzięcza ciągłemu podnoszeniu swych kwalifikacji, poprzez czynne uczestnictwo w licznych kongresach, jak i sympozjach naukowych. Oferta kliniki Natural Skin poszerzana jest o najnowsze osiągnięcia z zaawansowanej kosmetologii i medycyny.

Celem pani mgr Magdaleny Misiorowskiej jest dążenie do najlepszych efektów kuracji zabiegów dla Państwa, dbając o najwyższą jakość, bezpieczeństwo i komfort.

Monika Mrozek

Po latach realizowania swoich ambicji i zbierania doświadczenia w stomatologii estetycznej i metamorfozach uśmiechu, postanowiła sięgnąć krok dalej i spełnić marzenia o holistycznym podejściu do estetyki twarzy. Zdając egzamin końcowy na ocenę bardzo dobrą z wyróżnieniem otrzymała tytuł lekarza medycyny estetycznej na ŚWSM w Katowicach. Odbyła również wiele kursów indywidualnych typu mistrz-uczeń pod okiem doświadczonych trenerów w szkole ArtDoctors. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging (PTMEiAA), a także uczestniczką Monte Carlo Aesthetics Conference (MCA).

Pani doktor opiera swoją praktykę nie tylko na kompleksowym podejściu i łączeniu różnych technik ale także na rzetelnym kontakcie przed- i po-zabiegowym i opiece pozwalającej na bezstresowe korzystanie z dobrodziejstw tej dziedziny medycyny.

Paulina Artwik

Z wykształcenia kosmetolog, od początku zawodowej kariery związana z medycyną estetyczną i branżą beauty. Była szkoleniowcem międzynarodowych marek dermokosmetycznych m.in. Dermalogica, Purles oraz resurfacingu phFormula. Miała możliwość doskonalić swoje umiejętności w Polsce oraz zagranicznych centralach International Dermal Institute.

Specjalizuje się w mikropigmentacji medycznej, która w harmonijny sposób łączy doświadczenie w pracy ze skórą oraz wyjątkowe poczucie estetyki, które wykształciło się podczas obcowania ze sztuką na kierunku Malarstwa w Scenografii.

Możliwość uzyskiwania jak najbardziej naturalnych efektów w mikropigmentacji jest jej pasją. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, a zadowolenie Klientów stanowi ogromną satysfakcję oraz poczucie sensu wykonywanej pracy Linergisty.