Natural Skin Clinic to nowoczesna klinika, która prezentuje swoim Klientom szeroką gamę profesjonalnych zabiegów kosmetycznych z zakresu zaawansowanej kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Personel naszego salonu kosmetycznego składa się z doświadczonych specjalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo, komfort oraz najwyższą jakość wykonywanych usług.

Magdalena Misiorowska

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologii stosowanej i pielęgnacyjnej. Tytuł magistra uzyskała na kierunku kosmetologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako kosmetolog w zakresie pielęgnacji skóry oraz z zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych, jak i medycznych. Ukończyła szkolenia z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej oraz z zaawansowanej kosmetyki twarzy, poparte licznymi certyfikatami.

Swoją wiedzę zawdzięcza ciągłemu podnoszeniu swych kwalifikacji, poprzez czynne uczestnictwo w licznych kongresach, jak i sympozjach naukowych. Oferta kliniki Natural Skin poszerzana jest o najnowsze osiągnięcia z zaawansowanej kosmetologii i medycyny.

Celem pani mgr Magdaleny Misiorowskiej jest dążenie do najlepszych efektów kuracji zabiegów dla Państwa, dbając o najwyższą jakość, bezpieczeństwo i komfort.

O nas

Kamila Budziaszek

Dyplomowana magister kosmetologii, tytuł uzyskała na Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Kosmetologia od zawsze była jej pasją. Ceni sobie możliwość pracy z ludźmi i zapewnienie im opieki zabiegowej oraz chwili relaksu.

W swojej pracy skupia się na holistycznym podejściu do klienta, dobraniu indywidualnego planu zabiegowego jak i pielęgnacji domowej. Satysfakcja klientów z efektów zabiegowych napędza ją do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w dziedzinie kosmetologii.

Poza kosmetologią jej pasją są podróże, włoska kuchnia oraz powieści kryminalne.

 

O nas

Paulina Artwik

Z wykształcenia kosmetolog, od początku zawodowej kariery związana z medycyną estetyczną i branżą beauty. Była szkoleniowcem międzynarodowych marek dermokosmetycznych m.in. Dermalogica, Purles oraz resurfacingu phFormula. Miała możliwość doskonalić swoje umiejętności w Polsce oraz zagranicznych centralach International Dermal Institute.

Specjalizuje się w mikropigmentacji medycznej, która w harmonijny sposób łączy doświadczenie w pracy ze skórą oraz wyjątkowe poczucie estetyki, które wykształciło się podczas obcowania ze sztuką na kierunku Malarstwa w Scenografii.

Możliwość uzyskiwania jak najbardziej naturalnych efektów w mikropigmentacji jest jej pasją. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, a zadowolenie Klientów stanowi ogromną satysfakcję oraz poczucie sensu wykonywanej pracy Linergisty.

O nas

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

Szukasz niebanalnego pomysłu na podarunek dla ukochanej osoby, przyjaciela czy partnera biznesowego? Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy eleganckie karty upominkowe na zabiegi kosmetyczne w gabinecie Natural Skin Clinic. Zobacz więcej

SPRAW RADOŚĆ - VOUCHERY PREZENTOWE

Poznaj nasz salon oczami klientów

„Natural Skiin Clinic, to najlepsze miejsce do jakiego należy się udać! Dzięki Pani Magdzie moja cera zmieniła się drastycznie już po kilku zabiegach. Zmagałam się przez długi czas z problematyczną cerą, w tym z nieustającym problemem – trądzikiem. Dzięki konsultacji, zabiegom i wskazówkom co do dalszej pielęgnacji jak i diety jest o niebo lepiej !!! W salonie panuje super atmosfera. Obie Panie zarówno Pani Madzia jak i Pani Klaudia są prze mile, pomocne i bardzo profesjonalne, wiedzą doskonale co robią!.”

5 /

Gabriela Struzik

O nas

„Podejście do klienta, które panuje w Natural Skin Clinic jest na najwyższym poziomie! Profesjonalizm to najlepsze określenie tego salonu. Ogromnie polecam Panią Magdę. Od samego początku zostałam przyjęta w przemiłej atmosferze. Idealnie dobrane zabiegi oraz kosmetyki sprawiły, że cieszę się jak nigdy zadbaną cerą. Osobiście z wielką przyjemnością wracam do tego salonu. Szczerze bardzo polecam !”

5 /

Patrycja Sykut

O nas

„Bardzo profesjonalna i miła obsługa w salonie. Dotychczasowe zabiegi przy użyciu kwasów były bardzo udane – Pani Magda indywidualnie podchodzi do każdego klienta i rozmawia o jego oczekiwaniach dzięki czemu zabiegi są dobrze dostosowane do klienta, a skóra po zabiegu była przez długi czas odżywiona.”

5 /

Ola Christ

O nas

„Uwielbiam to miejsce! Raz na jakiś czas staram się zadbać o swoją skórę i mam pewność że w tym salonie wszystkie zabiegi są przeprowadzone bardzo starannie i profesjonalnie. Gorąco polecam !”

5 /

Marianna Magdalena

O nas
booksy