Nasz Zespół

Magdalena Misiorowska

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologii stosowanej i pielęgnacyjnej. Tytuł magistra uzyskała na kierunku kosmetologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako kosmetolog w zakresie pielęgnacji skóry oraz z zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych, jak i medycznych. Ukończyła szkolenia z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej oraz z zaawansowanej kosmetyki twarzy, poparte licznymi certyfikatami.

Swoją wiedzę zawdzięcza ciągłemu podnoszeniu swych kwalifikacji, poprzez czynne uczestnictwo w licznych kongresach, jak i sympozjach naukowych. Oferta kliniki Natural Skin poszerzana jest o najnowsze osiągnięcia z zaawansowanej kosmetologii i medycyny.

Celem pani mgr Magdaleny Misiorowskiej jest dążenie do najlepszych efektów kuracji zabiegów dla Państwa, dbając o najwyższą jakość, bezpieczeństwo i komfort.

Monika Mrozek

Po latach realizowania swoich ambicji i zbierania doświadczenia w stomatologii estetycznej i metamorfozach uśmiechu, postanowiła sięgnąć krok dalej i spełnić marzenia o holistycznym podejściu do estetyki twarzy. Zdając egzamin końcowy na ocenę bardzo dobrą z wyróżnieniem otrzymała tytuł lekarza medycyny estetycznej na ŚWSM w Katowicach. Odbyła również wiele kursów indywidualnych typu mistrz-uczeń pod okiem doświadczonych trenerów w szkole ArtDoctors. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging (PTMEiAA), a także uczestniczką Monte Carlo Aesthetics Conference (MCA).

Pani doktor opiera swoją praktykę nie tylko na kompleksowym podejściu i łączeniu różnych technik ale także na rzetelnym kontakcie przed- i po-zabiegowym i opiece pozwalającej na bezstresowe korzystanie z dobrodziejstw tej dziedziny medycyny.

Magdalena Suder

Z zawodu Technik Usług Kosmetycznych. Praca, którą wykonuje jest jej pasją od najmłodszych lat. W trakcie pracy zawodowej ukończyła wiele kursów i szkoleń, które pozwalają być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami.

Do swojego zawodu podchodzi z zaangażowaniem i troską o spełnienie oczekiwań klienta.

Magdalena Zapiór

Ukończyła studia na kierunku dietetyka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (studia licencjackie oraz magisterskie). Podczas trwania studiów sukcesywnie zdobywała doświadczenie zawodowe. Brała udział w licznych praktykach w jednostkach żywienia i poradniach specjalistycznych Szpitala Uniwersyteckiego oraz przedszkolach i Domach Pomocy Społecznej w Krakowie. Pracowała w Gabinecie Dietetycznym Bonne Santé.

W swojej pracy lubi kontakt z drugim człowiekiem, charakteryzuje się dużą wrażliwością na problemy drugiej osoby. Każdemu klientowi poświęca ogromną uwagę co skutkuję ułożeniem właściwej diety dostosowanej indywidualnie do potrzeb pacjenta.