>

Nasz Zespół

mgr kosmetologii Magdalena Misiorowska

Magdalena Misiorowska

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologii stosowanej i pielęgnacyjnej. Tytuł magistra uzyskała na kierunku kosmetologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako kosmetolog w zakresie pielęgnacji skóry oraz z zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych, jak i medycznych. Ukończyła szkolenia z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej oraz z zaawansowanej kosmetyki twarzy, poparte licznymi certyfikatami.

Swoją wiedzę zawdzięcza ciągłemu podnoszeniu swych kwalifikacji, poprzez czynne uczestnictwo w licznych kongresach, jak i sympozjach naukowych. Oferta kliniki Natural Skin poszerzana jest o najnowsze osiągnięcia z zaawansowanej kosmetologii i medycyny.

Celem pani mgr Magdaleny Misiorowskiej jest dążenie do najlepszych efektów kuracji zabiegów dla Państwa, dbając o najwyższą jakość, bezpieczeństwo i komfort.

Klaudia Wilczyńska - salon kosmetyczny Kraków

Klaudia Wilczyńska

Dyplomowany kosmetolog, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Zawód kosmetologa to jej pasja, dlatego wykonuje swój zawód z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem, a największą satysfakcję czerpie z Państwa zadowolenia. Jakość usług oraz Państwa komfort stawia zawsze na pierwszym miejscu.

Świetnie czuje się zarówno w zabiegach na twarz jak i na ciało.

Dodatkowo odpowiada za piękny manicure oraz pedicure - a jak wiadomo dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety

Ciągła chęć pogłębiania wiedzy sprawia, że Klaudia nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Jest oazą cierpliwości, a jej pogodne usposobienie ociepli każdą Państwa wizytę w naszej Klinice. W wolnym czasie trenuje, tańczy i piecze pyszne bułeczki.

Portret linergistki

Paulina Artwik

Z wykształcenia kosmetolog, od początku zawodowej kariery związana z medycyną estetyczną i branżą beauty. Była szkoleniowcem międzynarodowych marek dermokosmetycznych m.in. Dermalogica, Purles oraz resurfacingu phFormula. Miała możliwość doskonalić swoje umiejętności w Polsce oraz zagranicznych centralach International Dermal Institute.

Specjalizuje się w mikropigmentacji medycznej, która w harmonijny sposób łączy doświadczenie w pracy ze skórą oraz wyjątkowe poczucie estetyki, które wykształciło się podczas obcowania ze sztuką na kierunku Malarstwa w Scenografii.

Możliwość uzyskiwania jak najbardziej naturalnych efektów w mikropigmentacji jest jej pasją. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, a zadowolenie Klientów stanowi ogromną satysfakcję oraz poczucie sensu wykonywanej pracy Linergisty.