>

Zabiegi na cienie i worki pod oczami

Worki oraz opuchnięcia pod oczami to problem wielu osób. Pojawienie się ich sprawia że twarz wygląda na zmęczoną a nawet smutną.

Jakie są przyczyny worków i cienie po oczami?

W przypadku wielu osób zasinienia czy też worki pod oczami są uwarunkowaniem genetycznym. Osoby z głęboko osadzonymi oczami również mają większą tendencję. Zważywszy na upływający czas skóra pod okiem starzeje się najszybciej przez co staje się bardziej cienka, a naczynia krwionośne są mocniej widoczne, co daje niepożądany efekt podkrążonych i zmęczonych oczu. Dochodzi również do ubytku tkanki tłuszczowej wokół oczu oraz do zaniku kości oczodołu co zwiększa widoczność zagłębień pod oczami.

Skąd biorą się sińce i opuchnięte oczy?

Częstym problemem są zastoje limfatyczne oraz wodne spowodowane pogorszonym odpływem chłonki. Poprawna i zbilansowana dieta, duża ilość wody oraz odpowiednia dawka snu również ma duże znaczenie na wygląd tej delikatnej okolicy.

Jak można temu zaradzić?

W Natural Skin Clinic w Krakowie znajdziesz zabiegi na cienie i worki pod oczami, pomagające zwalczyć problem zasinień oraz zmniejszenie tzw. „poduszek tłuszczowych” w okolicach oczu. Najlepsze efekty terapii uzyskuje się dzięki karboksyterapii wykonywanej co 1-2 tygodnie w połączeniu z mezoterapią igłową. W przypadku zastojów limfatycznych skutecznym zabiegiem będzie termolifting, który zmniejsza zastoje limfatyczne dzięki masażowi podciśnieniowemu. Skóra zostaje nawilżona, pogrubiona i bardziej napięta, wpływamy również na poprawę jakości i gęstości skóry, zwiększając również wytwarzanie naczyń włosowatych odpowiedzialnych za poprawę mikrokrążenia w okolicy oczu.

Wypróbuj nasze skuteczne zabiegi na okolicę oczu: