>

Zabiegi na wiotką skórę

W przypadku niektórych partii ciała po odchudzaniu pozostaje wiotka skóra, która jest również jednym z pierwszych objawów starzenia się skóry. Wiotczejąca skóra traci gęstość, staje się mniej zwarta oraz opada. Wraz z upływem czasu zmniejsza się ilość kolagenu, która jest podporą skóry, skóra staje się luźniejsza, nie trzyma kształtu. Wspomniane wcześniej odchudzanie połączone z treningiem, ciąża również może pozostawić obwisłą skórę. Często w przypadku ciąży pojawia się również problem niestetycznych rozstępów oraz blizny po cesarskim cięciu. Należy wtedy skorzystać z zabiegów napinających, mających na celu wzmocnienie skóry, ujędrnienie jej oraz poprawienie struktury.

W walce z zwiotczałą skórą

Wiotkość skóry występuje nie tylko na twarzy, ale często dotyczy również ciała. Spowodowana różnymi czynnikami nieraz stanowi nieładną pozostałość. Najlepsze zabiegi w Natural Skin Clinic w Krakowie to zabiegi napinające i ujędrniające. Dzięki temu bez skalpela i zabiegów inwazyjnych osiągnąć można wymarzoną figurę. Znacząco wpływamy spowalniająco na proces starzenia się skóry i jesteśmy w  stanie wyeliminować widoczne objawy wiotczenia skóry: charakterystyczną ‚papierową’ strukturę skóry o poszarzałym kolorze, luźną w dotyku z dużą tendencją do powstawania zmarszczek.

W przypadku obwisłej skóry po ciąży czy chirurgii plastycznej zalecamy wykonać zabieg karboksyterapii z mezoterapią mikroigłową, która intensywnie wpłynie na ujędrnienie skóry i przebudowę wewnętrzną. Do zabiegów ujęrdniających należy niezastąpiona do tej pory endermologia, która bezpiecznie pozwala na uzyskanie wymarzonej sylwetki już po 5 zabiegach. Bardzo ważne jest również wprowadzenie diety oraz picie dużej ilości wody, aby przyspieszyć metabolizm komórek. Zalecamy również regularne chodzenie na fitness lub siłownię.

W przypadku skóry twarzy najlepiej sprawdzają się zabiegi na opadający owal twarzy. Należy tutaj wymienić termolifting, który dzięki falom radiowym wpływa pozytywnie na rusztowanie skóry, mocno napinając skórę. Dodatkowo karboksyterapia intensywnie odżywia skórę i przyspiesza regenerację jej, jest intensywnym zabiegiem zagęszczającym skórę.

 

W szczególności zalecamy: