>

Zbędne owłosienie

Niechciane owłosienie potrafi być utrapieniem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.  Jeśli masz problem z wrastającymi włoskami, częstym goleniem maszynką lub podrażnieniem skóry po goleniu koniecznie wypróbuj naszej depilacji laserowej i pożegnaj raz na zawsze problem.

Mamy na to sposób! 

Spośród dostępnych metod na rynku kosmetycznym najlepsze efekty uzyskać można za pomocą depilacji laserowejepilacji. Jest to trwała i skuteczna metoda pozwalająca cieszyć się gładka skórą bez zbędnych włosków. W przeciwieństwie do depilacji maszynką, woskiem czy depilatorem nie ma skutków ubocznych w postaci wrastających włosów i nieprzyjemnych krostek. Za jedne z najskuteczniejszych laserów uznawane są bezapelacyjnie lasery diodowe. W Natural Skin Clinic w Krakowie dostępne jest urządzenie Chromatica XL, które z powodzeniem radzi sobie z ciemnym owłosieniem zarówno na twarzy, jak i ciele.

 

Dlaczego laser?

Najnowsze technologie depilacji laserowej opierają się na pochłonięciu światła lasera przez barwnik w skórze – melaninę. Celując w cebulkę włosa dochodzi do jej zniszczenia, co jako jedyne daje gwarancję na skuteczną i trwałą depilację. Wiązka lasera ma wpływ na włos w fazie wzrostu, ważne jest więc przestrzegać serii zabiegowej, aby osiągnąć pożądany efekt.

Skorzystaj z Naszego zabiegu: