>

Architect Peel - zabieg zwężający pory

Kobieta podczas zabiegu leczącego trądzik i zwężającego pory

Architect Peel to innowacyjny zabieg przeznaczony dla pacjentów z rozszerzonymi porami, zanieczyszczoną skórą oraz utratą jędrności skóry. Zawiera 3 najważniejsze składniki czynne: wyciąg z papai, olejek z drzewa mahoniowego oraz kwasy huminowe, które obkurczają i zmniejszają widoczność porów. Pobudzają również wytwarzanie kolagenu typu XVIII, odpowiedzialnego za prawidłowe rusztowanie naszej skóry.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Architect Peel?

Jeśli borykasz się z następującymi problemami, jak:

  • rozszerzone pory
  • nadmierne błyszczenie się skóry
  • spadek jędrności skóry
  • zanieczyszczona skóra: krostki, grudki i zaskórniki

to ten zabieg jest idealny dla Ciebie. Jest to program normalizujący przeznaczony przede wszystkim dla skór mieszanych.

Z jakich etapów składania się zabieg?

Pierwszym z etapów jest delikatne złuszczenie naskórka bardzo aktywnym peelingiem z papai, która natychmiast nawilża i odświeża skórę. Następnie wprowadzamy serum za pomocą mezoterapii bezigłowej lub sonoforezy, dzięki czemu aktywne składniki są transportowane lepiej, poprawiając kondycję skóry i zwężając pory. Ostatnim etapem jest nałożenie skoncentrowanej maski, zawierającej 3 rodzaje glinek o działaniu silnie oczyszczającym pory oraz kwasy huminowe, które idealnie matowią skórę.

Jakie działanie wykazuje zabieg?

Zabieg ten idealnie matowi skórę, zwęża pory skóry. Dzięki zwiększonej syntezie kolagenu i elastyny poprawia jakość skóry, wygładza jej strukturę oraz rewitalizuje. Podczas zabiegu dochodzi do detoksykacji i dotlenienia skóry.

Jeśli zależy Ci na długotrwałym efekcie, Natural Skin Clinic Kraków poleca serię 3-4 zabiegów w odstępie 2 tygodni. W celu zwiększenia działania zabiegu zwężającego pory, na zabiegu dobierany jest indywidualnie peeling chemiczny do potrzeb Twojej skóry.

Do przeciwwskazań należą:

  • aktywna opryszczka
  • łuszczyca
  • alergia na składniki zabiegu oraz ciąża

Jako alternatywę polecamy: