>

Depilacja laserowa Kraków

Każda kobieta doświadcza nieprzyjemności i rutyny związanej z depilacją ciała czy okolic twarzy. Gładką skórę bez podrażnień można osiągnąć na wiele sposobów, jednak najskuteczniejszym jest depilacja laserowa. Nie wiesz na czym polega i czego spodziewać się podczas zabiegu? Dowiedz się więcej i wybierz dla siebie najlepszą formę depilacji na rynku. Wrzesień idealnym miesiącem na rozpoczęcie zabiegów. Dlaczego to właśnie okres jesienny jest dobrym wyborem, by rozpocząć przygodę z depilacją laserową? Większość kobiet z ulgą reaguje na rozpoczynający się chłodny okres. Zasłanianie większej części ciała nieco zwalania z dbałości o regularność depilacji. Czy słusznie? Choć zabiegi z zastosowaniem laserów są często całoroczne, konieczne jest skrupulatne przestrzeganie wielu zasad związanych z bezpieczeństwem pozabiegowym. Głównym szkodliwym czynnikiem jest nasłonecznienie. Unikanie słońca podczas zabiegów depilacji laserowej w okresie letnim jest dość problematyczne. Warto więc rozpocząć serię już we wrześniu, by na kolejnym urlopie cieszyć się gładką skórą!
Depilacja laserowa – zalety
Dlaczego to właśnie ten rodzaj depilacji jest najchętniej wybierany? Jako jedyny na rynku daje trwały efekt. Lasery diodowe to jedne z najskuteczniejszych urządzeń w walce z niechcianym owłosieniem. Kluczowa długość fali pozwala na pochłonięcie jej przez barwnik – melaninę – zawarty we włosie. Głęboka penetracja obejmuje także głębiej położone obszary niszcząc brodawkę włosa. Dzięki temu skuteczność laserowej depilacji jest tak duża. Co można osiągnąć ?
 • redukcję owłosienia nawet do 86%
 • osłabienie włosa
 • przerzedzenie
 • rozjaśnienie włosów
 • wolniejszy wzrost włosa
Depilacja laserowa – zalety
Jest wiele czynników warunkujących skuteczność terapii laserowej. Wnikliwa konsultacja pozwoli ocenić i zakwalifikować do zabiegu. Nie można zapomnieć o zdrowiu oraz możliwych chorobach, które mogą hamować efekty. Czy wiesz że zabieg usuwania owłosienia z pomocą depilacji laserowej możesz wykonać na tych samych partiach, co podczas klasycznych metod? Do najczęściej wybieranych stref zabiegowych można zaliczyć: bikini, pachy, okolica twarzy (wąsik, broda), łydki, linia biała czy klatka piersiowa. Twój problem to:
 • wrastające włoski
 • podrażnienia i zaczerwienienie po goleniu lub kremie
 • widoczne czarne kropki (cebulki) pomimo świeżej depilacji
 • ciemny, mocny włos
 • krostki po zabiegu depilacji
 • duże owłosienie
Jeżeli borykasz się z którymś z wymienionych problemów to warto spróbować trwałej depilacji laserowej. Warto pamiętać, iż jest szereg zaburzeń hormonalnych (również utajonych), które mają ogromny wpływ na cykl wzrostu włosa, co jest kluczowe podczas serii zabiegowej.
Jak wygląda zabieg?
Przygotowaniem do zabiegu jest przede wszystkim ogolenie miejsca zabiegowego. Trzeba pamiętać, że powrót z wakacji parę dni przed zabiegiem to nie jest dobry pomysł, ponieważ świeża opalenizna jest przeciwwskazaniem. Skuteczność zabiegów z użyciem lasera diodowego opiera się na cebulce włosa, zatem nie wyrywaj jej nawet cztery tygodnie przed zaplanowanym zabiegiem. Kluczowe jest by wykonać serię zabiegową, aby efekt był trwały. Wiązka światła działa jedynie na włos w fazie wzrostu. Dzięki cierpliwości i systematyczności zabiegów można cieszyć się gładką skórą bez podrażnień czy wrastających włosków. Zalety depilacji laserowej są duże, co znacząco zachęca wiele kobiet do podjęcia się terapii. W efekcie zyskać można piękną skórą bez zbędnego owłosienia, a także więcej czasu! Warto spróbować i przekonać się na własnej skórze.