>

Karboksyterapia na każdy problem!

Ten niedoceniany, a tak popularny zabieg w ostatnim czasie jest wielozadaniowy i uniwersalny. Czy znasz jego działanie i czy w ogóle jest przeznaczony dla Ciebie? Warto znać ten zabieg!

Jak to właściwie działa?

System oparty na podaży podskórnej dwutlenku węgla daje niesamowite możliwości w zakresie poprawy jakości skóry. Bez obaw większość osób może poddać się zabiegowi. Jest on bezpieczny, a to za sprawą medycznego dwutlenku węgla. Iniekcja przeprowadzona jest w sposób płytki i niemal nieodczuwalny.

Jaki efekt daje podanie tego gazu? Miejscowo dochodzi do chwilowego zwiększenia przepływu krwi. To znacząco przekłada się większą podaż tlenu w miejscu zabiegowym, a także składników odżywczych. Z czasem następuje wytworzenie się nowych naczyń włosowatych, a skóra staje się dotleniona i lepiej odżywiona. Z upływem czasu jakość skóry się poprawia, blizny się spłycają, a cienie przestają być tak widoczne.

Karboksyterapia ma również wiele zastosowań. Zarówno na ciało jak i na twarz.

Ciało czy twarz?

Nie musisz wybierać. Karboksyterapia jest skuteczna w obu przypadkach. Najczęstsze problemy z jakimi spotykają się kosmetolodzy to przede wszystkim:

  • wiotkość skóry
  • cienie i opuchnięcia po oczami
  • blizny
  • rozstępy
  • cellulit

W każdym przypadku zabieg z użyciem dwutlenku węgla będzie pomocny. Dla lepszych efektów zaleca się wykonanie terapii łączonych.

Najnowsza technologia na wyciągniecie ręki

Jesień to wspaniały czas, by zacząć pracować nad swoim ciałem oraz cerą. Zabieg karboksyterapii jest zabiegiem całorocznym. Pomimo iniekcji oraz opuchnięcia nie ma potrzeby rekonwalescencji, a dyskomfort szybko mija. Cudowne działanie gazu wspomoże walkę z jędrnością skóry, dzięki pobudzeniu kolagenu.

Nowoczesne urządzenie Julie to intuicyjna aparatura o udowodnionym działaniu. Dzięki określonym protokołom zabiegowym, podwójnym podgrzaniu gazu oraz jego kontrolowanym przypływie zabieg karboksyterapii przebiega bezpiecznie oraz z największym komfortem.

Jakie efekty można osiągnąć?

  • poprawę jędrności skóry
  • pomoc w redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu
  • wspomaga leczenie blizn oraz rozstępów
  • rozjaśnia i wzmacnia skórę wokół oczu
  • dotlenia i odżywia skórę

 

Łączenie zabiegów – na co warto postawić?

Zabieg karboksyterapii w kuracjach ujędrniających sprawdza się w pojedynkę, jednak przy przebudowie skóry potrzebne jest wsparcie w postaci innych zabiegów.

Jeżeli problemem są blizny lub rozstępy warto dołączyć zabiegi z zastosowaniem mezoterapii mikroigłowej, która poprzez iniekcje pobudzi skórę do wytworzenia zdrowej tkanki, a blizna ulegnie spłyceniu oraz rozjaśnieniu.

Do zabiegów przeciwstarzeniowych o działaniu ujędrniających i antygrawitacyjnym warto dołączyć fale radiowe, które odpowiedzialne są za stymulację fibroblastów. Mezoterapia igłowa to również świetne połączenie z zabiegami karboksyterapii.

Możliwości jest wiele. Niezależnie czy twoim problemem jest szpecąca blizna, rozstępy po ciąży, widoczne sińce z rana czy utrata jędrności skóry warto zdecydować się na karboksyterapie, która daje długofalowe efekty. A to wszystko w sposób bezpieczny i bez konieczności brania urlopu!