>

Lipoliza iniekcyjna Kraków

Wymodeluj sylwetkę trwale i bez wysiłku!

Czy to możliwe, by zlikwidować miejscową tkankę tłuszczową bez operacji, w sposób bezinwazyjny i bezpieczny? Dla kogo przeznaczony jest zabieg lipolizy? Dziś nie musisz się obawiać i wstydzić podwójnego podbródka czy nieładnych fałdek na ciele. Sprawdź jak można na to zaradzić!

Lipoliza iniekcyjna – czy skuteczna?

Lipoliza iniekcyjna to zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Mimo to jest często wykorzystywany przy małych partiach wymagających usunięcia zlokalizowanej tam tkanki tłuszczowej. Nie sprawdzi się jednak u osób z nadwagą lub otyłością bowiem konieczne jest zastosowanie diety redukcyjnej oraz codziennej aktywności fizycznej.

Jej udowodnione działanie poparte jest wieloletnimi testami i badaniami. Redukcja następuje w sposób subtelny przez co nie trzeba obawiać się wiotkiej skóry w miejscu podania preparatu.

„Dieta cud” wśród zabiegów?

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który trwale usuwa nadmiar komórek tłuszczowych. Zabieg wykonywany jest z reguły w miejscach, które oporne są na działanie innych czynników jak trening lub diety odchudzające. Problematyczna fałdka przy linii podbrzusza lub pośladków, podwójny podbródek czy obtłuszczone kolana często wynikają z predyspozycji genetycznych i to jedyny sposób by pozbyć się tkanki tłuszczowej z tych miejsc.

Kosmetologia to dziedzina prężnie się rozwijająca tak, by w jak najlepszy sposób pomagać i upiększać. Jednak zabieg lipolizy iniekcyjnej nie jest lekiem na całe zło. Efekt zmniejszenia się obwodu to około 4-5 cm. Większa skuteczność zabiegu jest również zależna od innych zabiegów w terapiach łączonych.

Działanie lipolizy

Skuteczność zabiegu oparta jest na naturalnie występujących w przyrodzie dwóch substancjach: fosfatydylocholinie oraz deoksycholanie sodu.

Likwidowanie tkanki tłuszczowej oparte jest na zastrzykach w obszar zabiegowy, co wywoła kontrolowany stan zapalny. Komórki tłuszczowe stają się obrzęknięte i pękają. Uwolniony w postaci płynnej tłuszcz zostaje transportowany do wątroby i metabolizowany. Końcowa faza to usunięcie z organizmu.

Bardzo ważne jest wykonywanie masaży, aby usprawnić cały proces, a także odprowadzenie powstałych toksyn i metabolitów.

Kiedy zdecydować się na serię zabiegów?

Zabieg należy do grupy medycyny estetycznej i można zastosować go zarówno w przypadku ciała jak i twarzy. Jeżeli borykasz się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej to lipoliza iniekcyjna skutecznie wysmukli ten obszar. Często dodatkowym plusem jest poprawa samooceny i samopoczucia.

To terapia oparta średnio na 3 zabiegach, by w szybki sposób zlikwidować nadmiar komórek tłuszczowych. Ilość wykonywanych zabiegów oraz podania preparatu dobierane jest indywidualnie, aby zapewnić jak najlepszy efekt końcowy.

Obecnie jest wybór! Czy konieczny jest zabieg chirurgiczny lub liposukcja? Wachlarz zabiegów kosmetologii jest szeroki. Warto przyjrzeć się innym metodom, które pozbawione są rekonwalescencji, nie pozostawiają blizn i w sposób delikatny zmniejszą dręczącą nas tkankę tłuszczową.