>

Neauvia Hydro Deluxe- długotrwałe nawilżenie

Portret uśmiechniętej kobiety z kroplami wody

Mezoterapia igłowa preparatem Neauvia Hydro Deluxe to sukces długotrwałego nawilżenia skóry. Jest to popularny zabieg nakłuwania skóry iniekcjami innowacyjnego preparatu, który zdobywa coraz więcej nagród Perły Dermatologii Estetycznej.

Co zawiera  Neauvia Hydro Deluxe?

Neauvia Hydro Deluxe działa w trzech najważniejszych wymiarach dla skóry:

  • długotrwale nawilża, dzięki dużemu stężeniu kwasu hialuronowego 
  • ujędrnia, poprawia gęstość skóry poprzez odbudowę kolagenu i elastyny, dzięki hydroksyapatowi wapna
  • rewitalizuje, dzięki aminokwasom: glicynie i L-prolinie, stanowiącym głowne składowe koalgenu

Innowacyjny zabieg odmładzający w Natural Skin Clinic Kraków

Mezoterapia odmładzająca tym niezwykle skutecznym preparatem jest skuteczniejsza od standardowej mezoterapii igłowej. Efekt nawilżenia i rewitalizacji jest długotrwały, dzięki czemu kwas hialuronowy mocno wiąże wodę w głębokich warstwach skóry, poprawiając jakość skóry. Postać kwasu hialuronowego jest najczystsza dostępna na rynku, dzięki czemu macie Państwo gwarancję bezpieczeństwa i komfortu zabiegu.

Jakie efekty uzyskujemy?

Zabieg mezoterapii Hydro Deluxe wskazany jest w przypadku skór mocno odwodnionych, nieodżywionych, szarych, pozbawionych blasku. Zabieg również sprawdzi się w przypadku wiotkiej skóry na szyji, dekolcie czy na rękach.  Efekt jaki uzyskujemy bezpośrednio po zabiegu to natychmiastowa rewitalizacja skóry, która odzyskuje sprężystość, napięcie i gładkość na wiele tygodni. Poprawia odżywienie oraz nadaje skórze świetlisty wygląd.

Optymalna kuracja odmładzająca to seria 3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Jak zmaksymalizować działanie zabiegu?

W naszej klinice stawiamy na łączenie zabiegów w celu najlepszego osiągnięcia efektów. Przed mezoterapią igłową Hydro Deluxe zalecamy wykonanie peelingu chemicznego w celu odświeżenia skóry, która będzie najlepiej wchłaniać składniki aktywne preparatu.

Przed zabiegiem:

nie należy przyjmować aspiryny, leków przeciwzapalnych.

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Przez pierwsze kilka dni należy pić 2 litry wody, unikać opalania lub korzystania z solarium. Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się drobne siniaczki, obrzęk, które ustępują w najbliższych dniach. Po 24 h można te objawy zatuszować makijażem, natomiast  zabieg nie wyklucza z codziennej aktywności.

Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • aktywna opryszczka
  • aktywne infekcje skóry

Zabieg o podobnym działaniu: