>

Peeling kawitacyjny- delikatne oczyszczenie

Kobieta podczas peelingu kawitacyjnego w salonie kosmetycznym

Peeling kawitacyjny to jeden ze znanych zabiegów pielęgnacyjnych, któremu zaufały klientki. Jest to bezpieczny, a zarazem delikatny peeling, pozwalający na skuteczne oczyszczenie skóry.

Na czym polega zabieg?

W Natural Skin Clinic w Krakowie używamy najlepszych sprzętów do intensywnego odświeżenia skóry, umawiając się do nas macie Państwo gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności zabiegów. Peeling kawitacyjny dzięki falom ultradźwiękowym poddaje szpatułkę w mikrodrgania, które w połączeniu z wodą na powierzchni skóry zamienia ją w stan gazowy. Pozwala to delikatne złuszczenie martwego naskórka, a tym samym umożliwia w późniejszym etapie zabiegu na wprowadzenie produktów wysoce aktywnych wgłąb skóry.

Jak wygląda zabieg peelingu kawitacyjnego?

W naszej klinice podchodzimy kompleksowo do problemu i oczekiwań pacjenta. Dlatego też przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy wywiad, w którym dobieramy odpowiednie do problemu skóry preparaty. Peeling kawitacyjny jest idealnym zabiegiem na twarz przygotowując ją do przyjęcia składników odżywczych. Następnie wprowadzamy wysoce aktywne ampułki mezoterapią bezigłową, aby długotrwale nawilżyć i zregenerować skórę. Zabieg zakończony jest nałożeniem maski algowej dopasowanej do typu cery.

Komu dedykujemy zabieg?

Zabieg ten jest szczególnie dedykowany osobom z zanieczyszczoną skórą, u których w ciągu dnia świeci się skóra, mają problem z nadmiarem sebum i zaskórnikami. Sprawdza się idealnie przy grubych skórach, które mają zrogowaciały naskórek. Dzięki peelingowi kawitacyjnemu Państwa skóra odzyska blask, będzie lepiej dotleniona. Zabieg ten możecie Państwo wykonywać o każdej porze roku.

Do wskazań należą:

  • trądzik, zanieczyszczenia skóry, zaskórniki
  • skóra łojotokowa, rozszerzone pory
  • nadmierne rogowacenie i suchość skóry
  • przygotowanie skóry do innych zabiegów

Jakie efekty uzyskujemy?

Po zabiegu skóra jest odświeżona i gładka. Dzięki dogłębnemu działaniu peelingu kawitacyjnego poprawia się również krążenie krwi i inicjują się mechanizmy odnowy komórkowej co skutkuje pełną rewitalizacją skóry.

Do przeciwwskazań należą:

  • nowotwory
  • choroby bakteryjne, grzybicze i wirusowe skóry

Polecamy również: