>

Sunekos - rewolucja w odmładzaniu

Portret uśmiechniętej kobiety z kroplami wody

Preparaty Sunekos to przełom w wygładzaniu zmarszczek w medycynie estetycznej. To innowacyjny produkt, zawierający 2 najważniejsze aktywne składniki: niskocząsteczkowy kwas hialuronowy oraz specjalną mieszankę aminokwasów.

Regeneracja macierzy pozakomórkowej

Wraz z wiekiem nasza skóra traci swoją sprężystość, opada owal twarzy, a zmarszczki pogłębiają się. Przyczyną jest zmniejszanie najważniejszych elementów skóry, zwłaszcza macierzy- zmniejsza się liczba fibroblastów oraz ich aktywność. Preparat Sunekos skutecznie przeciwdziała starzeniu się skóry, stymulując produkcję fibroblastów takich jak elastyna, czy kolagen. Odpowiadają one za syntezę włókien, będących częściami podporowymi skóry przyczyniając się do biogenezy skóry.

Jakie efekty uzyskamy mezoterapią Sunekos?

Kwas hialuronowy niezwykle ważny w terapiach odmładzających posiada silne właściwości nawilżające, zwiększając uwodnienie tkanek skóry, a tym samym spłycając powierzchowne zmarszczki. Przyspiesza tempo regeneracji skóry. Do najważniejszych aminokwasów należą: prolina, glicyna, które zwiększają produkcję kolagenu, natomiast walina i lizyna zwiększają produkcję elastyny. Poprawia napięcie i sprężystość skóry, uzyskujemy delikatny, a zarazem naturalny efekt wolumetryczny twarzy. Zabieg poprawia owal twarzy, skóra nabiera blasku, jest długotrwale nawilżona.

Sunekos kontra zmarszczki

Preparat Sunekos przeznaczony jest dla:

  • skór odwodnionych
  • powierzchownych i głębokich zmarszczek
  • skór matowych, zanieczyszczonych, zmęczonych
  • problemu opadniętego owalu twarzy
  • cieni i worków pod oczami

Posiadamy dwa preparaty: Sunekos 200 przeznaczony dla młodych pacjentów z powierzchownymi zmarszczkami. Linia ta zapewnia delikatny efekt napięcia, rozświetlenia i mocnego nawilżenia. Co najważniejsze, produkt może być wprowadzany iniekcjami wokół oczu oraz na ruchomej części oczu, dzięki czemu rozjaśnia cenie pod oczami, nadając im młodego i wyrazistego spojrzenia. Natomiast linia Sunekos 1200 przeznaczona jest dla kobiet 50+ ze względu na większą masę cząsteczkową kwasu hialuronowego. Nadaje się idealnie do walki z głębokimi zmarszczkami oraz utratą objętości skóry. Jest odmładzającym preparatem skierowanym dla osób w każdym wieku. Posiada skoncentrowane działanie wygładzające zmarszczki, jest hitem wśród odmładzających zabiegów medycyny estetycznej.

Przebieg zabiegu Sunekos w Natural Skin Clinic Kraków

Podczas konsultacji z pacjentem kosmetolog ustala indywidualną serię zabiegów Sunekos, natomiast pierwsze efekty uzyskuje się już po tygodniu od zabiegu. Podczas zabiegu znieczulamy kremem z lidokainą, celem podniesienia komfortu dla pacjenta. Następnie przygotowywany jest preparat, który za pomocą specjalnej techniki iniekcji wprowadzany jest do skóry. Po zabiegu zalecamy minimum po 24 h nałożenie makijażu do momentu całkowitej regeneracji skóry. Zabieg nie wyłącza z życia codziennego.

Pierwsze efekty uzyskuje się po 10 dniach, po wykonaniu serii pełny efekt terapii Sunekos utrzymuje się conajmniej 6 miesięcy.

Wmocnienie efektów

Zalecamy przed wykonaniem terapii Sunekos peelingi medyczne lub karboksyterapię, w celu przygotowanie skóry do lepszego odżywienia i utrzymania długofalowych efektów terapii.

Przeciwwskazania:

  • okres ciąży i karmienia piersią
  • skłonność do keloidów
  • aktywna opryszczka

Jako alternatywę polecamy: