>

Termolifting Kraków

Odmłodzenie skóry bez skalpela!

Obawiasz się zabiegów z medycyny estetycznej, a chcesz zadbać o jędrność skóry? Z wiekiem owal twarzy się zmienia, skóra traci napięcie przez zmniejszoną ilość kolagenu, a zmiany grawitacyjne są nieuniknione. Jak bezpiecznie zadbać o młodość skóry na dłużej?

Termolifting – rewolucja w odmładzaniu

Czym jest zabieg termoliftingu?
Jego działanie oparte jest na laserze biostymulującym, który uwalnia falę elektromagnetyczną. Dzięki zastosowaniu częstotliwości radiowej w skórze właściwej dochodzi do wielu zmian.

Z perspektywy kosmetologii dla skóry najważniejsze są włókna kolagenowe oraz elastynowe tworzące swego rodzaju stelaż dla skóry. Tylko w ten sposób możliwe jest zachowanie jędrności oraz opóźnienie powstawania zmarszczek.

Kluczowy kolagen wytwarzany jest przez fibroblasty. Podstawą terapii zabiegowych jest ich stymulacja aby zapewnić odmłodzenie i widoczną poprawę napięcia oraz elastyczności skóry, która z czasem będzie coraz bardziej uboga w kluczowe dla niej składniki.

Zalety zabiegów z falami radiowymi

Dlaczego klasyczny masaż nie jest wystarczający, by zadbać o skórę? Manualny drenaż ma wiele korzyści, jednak głównie zdrowotnych. Odpowiednio dopasowany rodzaj masażu, technika i umiejętności pozwalają znacząco poprawić jakość życia, a nawet być elementem rehabilitacji.

Termolifting posiada odpowiednio dwie głowice dostosowane do zabiegów na twarz. Dzięki rozwiniętym funkcjom możliwe jest dopasowanie indywidualnych parametrów. Moc zasysania, prędkość rolek, a także energia jaka zostaje emitowana jest w pełni pod kontrolą.
Fale radiowe (RF) stymulują komórki warstwy właściwej i dodatkowo napinają włókna kolagenowe, co zdecydowanie daje przewagę nad klasycznym masażem w zakresie poprawy jakości skóry i walce z upływającym czasem.

Wskazania do zabiegu z falami radiowymi

W przypadku zabiegu termoliftingu nie ma dużych ograniczeń. To zabieg dla każdego rodzaju cery i w każdym wieku, ponieważ stymulacja skóry jest ważna na każdym etapie życia, jednak szczególnie zalecany dla cer dojrzałych. Sprawdzi się również w terapiach anti-aging.
Przed przystąpieniem do zabiegu warto zapoznać się z możliwymi przeciwwskazaniami. Ostrożność należy także zachować przy skórze mocno naczyniowej.

Efekty zabiegów z zastosowaniem RF:

  • ujędrnienie skóry
  • poprawa owalu twarzy
  • spłycenie drobnych zmarszczek
  • poprawa ogólnej kondycji skóry
  • wygładzenie i odżywienie
  • relaksacja

Jak osiągnąć najlepszy efekt?

Każdy zabieg, a również i ten najskuteczniejszy jest kiedy przeprowadzona zostanie pełna terapia. Składa się ona z kilku zabiegów. W przypadku masażu z falami radiowymi zalecane są zabiegi co tydzień. Jest to nieinwazyjny i bezpieczny zabieg, dzięki temu z powodzeniem może być stosowany tak często. Minimalna seria to 3-4 zabiegi.

Termolifting to uniwersalny zabieg. Łącz go z karboksyterapią, zabiegami pielęgnacyjnymi lub złuszczającymi, aby osiągnąć najlepszy efekt dostosowany do twoich potrzeb.

Poprawa kondycji skóry jest prosta i dostępna na wyciągnięcie ręki! Choć raz każdy powinien spróbować tego przyjemnego masażu o działaniu liftingującym. Każdy moment jest dobry, więc może już dziś? Dziś jest dobry dzień, aby zadbać o swoją skórę!