>

Zabiegi poprawiające owal twarzy

Wiotkość oraz opadający owal twarzy to jedne z pierwszych symptomów upływającego czasu i procesu starzenia się skóry. Dochodzi do niego na skutek rozluźnienia włókien kolagenowych odpowiedzialnych za stelaż i gęstość skóry. Utrata napięcia i elastyczności spowodowana jest zanikiem włókien elastynowych. Za jędrność oraz opadający owal twarzy odpowiedzialna jest również zmniejszająca się ilość tkanki tłuszczowej i postępująca z czasem redukcja tkanki kostnej.

Zaburzona proporcja linii twarzy

Opadający owal twarzy jest procesem naturalnym jednak potrafi on zaburzyć proporcje i strukturę linii na granicy twarzy i szyi. Wynikiem czego jest zmęczony oraz smutny wyraz twarzy, przez co nasze samopoczucie się pogarsza. Jest to więc defekt kosmetyczny, któremu często towarzyszą dodatkowe fałdy skórne tzw. „chomiki”. Opadające policzki i kąciki ust są zmorą każdej kobiety, dlatego świadomość pacjenta jest sprawą kluczową w terapiach poprawiających owal twarzy. Dzięki regularnie wykonywanym zabiegom anti-aging opóźniamy starzenie się skóry oraz poprawiamy gęstość i jakość skóry.

Zabiegi na opadający owal twarzy

Dzięki nowoczesnej kosmetologii estetycznej w Natural Skin Clinic w Krakowie dysponujemy zabiegami pozwalającymi unieść i napiąć skórę w tych newralgicznych okolicach, a tym samym przywrócić jej blask i młodzieńczy wygląd. Najszybsze efekty uzyskujemy dzięki rewolucyjnej regeneracji macierzy za pomocą preparatu Sunekos, który daje efekt wolumetryczny, natomiast stopniową poprawę uzyskają Państwo dzięki regularnym zabiegom łączonym termolifting wraz z karboksyterapią. W przypadku chomików z nagromadzoną tkanką tłuszczową idealnie sprawdzi się lipoliza iniekcyjna.

Skorzystaj z zabiegów: