>

Zabiegi na redukcję tkanki tłuszczowej

Przeszkodą do wymarzonej sylwetki często jest miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Jest ona integralną częścią ciała jednak w nadmiarze nie jest pożądana. O dodatkowych kilogramach można mówić kiedy ilość komórek tłuszczowych – adipocytów przekracza 20-25% u kobiet oraz 15-20% u mężczyzn. Niejednokrotnie pomimo zdrowego odżywiania, uprawiania sportu, diety i picia odpowiedniej ilości wody nadmiar tkanki tłuszczowej nie chce zniknąć. Warto wspomóc się wtedy zabiegami wyszczuplającymi.

Gdzie i skąd bierze się nadmiar tkanki tłuszczowej?

Przyczyn jest wiele, zaczynając od predyspozycji genetycznych, przebytych chorób po zaburzenia w gospodarce hormonalnej. Zwolniony metabolizm również sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej, a z wiekiem przemiana materii spada. Komórki tłuszczowe są zlokalizowane najczęściej na brzuchu i udach, ale również pośladkach.

Polecamy nasze zabiegi wyszczuplające w Natural Skin Clinic w Krakowie:

Trwałe a zarazem skuteczne jest wykonanie lipolizy iniekcyjnej, której składnikiem aktywnym jest fosfatydylocholina i deoksycholan sodu. Obie te substancje rozbijają komórki tłuszczowe, których zawartość jest usuwana z organizmu trwale. Jest to niezwykle skuteczny zabieg likwidujący tkankę tłuszczową. Natomiast jeśli zależy nam na wymarzonej sylwetce z pomocą przyjdzie endermologia z karboksyterapią. Te dwa nierozłączne zabiegi wyszczuplające sylwetkę ciała, są najpopularniejszymi hitami współczesnych zabiegów modelujących sylwetkę ciała i likwidujących cellulit. Polecamy wykonać serię 10 zabiegów, aby cieszyć się jędrną i gładką skórą przed urlopem czy ważnym wydarzeniem.