>

Termolifting - drenaż z falami radiowymi

Efekty po zabiegu termoliftingu

Termolifting to zabieg, który opiera się na działaniu lasera biostymulującego emitującego falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej. Dzięki nowoczesnej technologii fal radiowych (RF) w skórze właściwej dochodzi do wielu dobroczynnych zmian. Działanie biologiczne zabiegu opiera się na rozgrzaniu tkanek, co powoduje silną stymulację fibroblastów, które uczestniczą w procesie wytworzenia nowych włókien kolagenowych oraz elastynowych. Dodatkowe podciśnienie w formie masażu poprawia mikrokrążenie oraz pozwala zrelaksować się podczas zabiegu. W rezultacie skóra jest widocznie napięta, elastyczna oraz daje uczucie liftingu. W przypadku oczu silnie wygładza i odprowadza limfę do węzłów chłonnych, zmniejszając opuchliznę i worki pod oczami.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Termoliftingu?

Zabieg ten sprawdzi się w szczególności dla osób z cerą dojrzałą, z widoczną wiotkością skóry, ale również jako terapia przeciwzmarszczkowa. Dzięki temu zachowamy na dłużej piękną i młodą skórę. Świetnie sprawdzi się również na szyję oraz dekolt. 

Jakie efekty można uzyskać?

Termolifting pozwala zachować na dłużej gładką i elastyczną skórę. Po serii zabiegów następuje widoczna poprawa jędrności, ale także poprawa owalu twarzy. Dodatkowe składniki zawarte w preparacie pozwalają odżywić skórę, a maska dobrana w naszej klinice Natural Skin Clinic w Krakowie pozwoli na odprężenie i wyciszenie skóry. 

W celu uzyskania długotrwałych i lepszych efektów zalecana seria to 4-6 zabiegów w odstępie 1-2 tygodni.

Wzmocnienie efektów

W naszej klinice stawiamy na terapię holistyczną, dlatego polecamy łączenie zabiegu termoliftingu z karboksyterapią, intensywnie odżywiając skórę lub z zabiegami pielęgnacyjnymi: Atelocollagenpeeling kawitacyjny lub B-like Peel.

Do przeciwwskazań zaliczamy:

  • ciąża i laktacja
  • choroby nowotworowe
  • epilepsja, stwardnienie rozsianie
  • choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze w miejscu zabiegowym
  • nadczynność tarczycy (w przypadku zabiegu na szyję)
  • nieuregulowana cukrzyca
  • zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła

Polecamy również zabiegi o podobnym działaniu: